BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam pensjonat w Wiśle

Informacje podstawowe:

Województwo śląskie
Miasto Ustroń
Cena sprzedaży 2 600 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Rok rozpoczęcia działalności 2015
Profil działalności Pensjonat
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 02 grudnia 2020

ID ogłoszenia: #4954
liczba wyświetleń: 604
Ogłoszenie: Sprzedam pensjonat w Wiśle jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Malownicze położenie, panoramiczne widoki, bliskość natury. Pensjonat, położony w Wiśle, oferuje 46 miejsc noclegowych w 18 nowocześnie urządzonych pokojach (z łazienkami) z górskimi akcentami. Położenie ok. 3 km od centrum miasta, w otoczeniu stacji narciarskich i szlaków górskich, gwarantuje aktywny wypoczynek zarówno w okresie letnim jak i zimowym. Obiekt jest doskonale oceniany przez gości - na portalu posiada obecnie notę 9.3.

Pierwszy kontakt z klientami pensjonatu odbywa się w przytulnie urządzonej recepcji. Na parterze obiektu znajduje się sala konsumpcyjna, w której serwowane są gościom posiłki przygotowane w dwóch doskonale wyposażonych kuchniach. Oprócz łazienek w pokojach klienci mają możliwość korzystania z łazienki ogólnodostępnej. Zimą udostępniane jest pomieszczenie służące do przechowywania sprzętu narciarskiego. Do dyspozycji właściciela pozostaje magazynek oraz zaplecze na parterze.

Pensjonat został oddany do użytku w 2015 roku, dzięki czemu instalacje i urządzenia są w bardzo dobrym stanie. Obiekt posiada własne ujęcie wody. Jest częściowo ogrodzony - z 3 stron. Powierzchnia samego budynku wynosi 800m2.

Najmłodsi goście mogą korzystać z placu zabaw w ogródku, gdzie znajduje się również miejsce do grillowania. Zimą organizowane są kuligi spod drzwi pensjonatu.

Cena ofertowa obejmuje wyposażenie pensjonatu.

Pensjonat będący przedmiotem sprzedaży to nie tylko nieruchomość, ale prężnie funkcjonujący biznes z ustabilizowanymi przychodami i szeroką bazą klientów. W sezonach wysokich obłożenie pensjonatu jest pełne. Jednocześnie obiekt nie wymaga żadnych nakładów finansowych.

Bezpośrednio przy pensjonacie dostępny jest parking dla samochodów.
Szczegóły dotyczące przejęcia klientów oraz ewentualnego korzystania z dotychczasowej nazwy pensjonatu zostaną omówione bezpośrednio z osobami zainteresowanymi
Możliwy jest również zakup pensjonatu wraz z częścią domową. Cena zostanie ustalona indywidualnie.

Podana powierzchnia budynku jest przybliżoną powierzchnią użytkową i obejmuje poddasze.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

pensjonat pensjonat w Wiśle

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl