BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

O nas

Marcin Jarosław Wilk

Przedsiębiorca, ekonomista, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie.
Przez blisko dwadzieścia lat zarządzał własnymi przedsiębiorstwami w branży usługowej oraz produkcyjnej. Teraz skupia się na pomocy w realizacji celów biznesowych innych przedsiębiorców. Zarówno pod kątem świadczenia usług konsultingowych, jak i wsparcia działań biznesowych podmiotów, które planują swój rozwój poprzez zwiększanie przychodów i optymalizacje procesów ekonomicznych.
Prywatnie mąż i tata trojga dzieci, którego zainteresowania to ekonomia, polityka oraz żeglarstwo, nurkowanie i triathlon.

Bartosz Kondracki

Broker Informacji, który od blisko 15 lat porusza się w obszarach eCommerce, grafiki i marketingu. Wyspecjalizował się w zarządzaniu i obsłudze sklepów internetowych. Coraz więcej uwagi kieruję w stronę marketingu treści i branży SEO.
Ukończył Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości oraz Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych I Dziennikarstwa w Poznaniu. Promotor pracy zdalnej.
Pochłania audiobooki, odpoczywa przy grafice komputerowej i modelarstwie plastikowym. Od zawsze motocyklista, rowerzysta i sympatyk psów.
 

Marcin Knast

Przez wiele lat pracował przy obsłudze sklepów internetowych i sprzedaży online, zdobywając doświadczenie w obsłudze klienta, a także w wytwórni muzycznej przy projektach. Informatyk- hobbysta, miłośnik grafiki komputerowej, projektowania stron www, obróbki dźwięku, aranżacji video/audio. Studiował na Akademii Rolniczej (dziś Uniwersytet Przyrodniczy) na Wydziale Rolniczym, pasjonuje się motoryzacją, muzyką, podróżami, przyrodą, a także sportami walki, ponadto lubi fitness, jeździć na rowerze oraz pływać.

Michał Oliwiecki

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Swoją wiedzę z zakresu marketingu zdobywał prowadząc kampanie dla Hoteli w Polsce, Niemczech, Czechach oraz w Hiszpanii. Prelegent oraz uczestnik konferencji poświęconych marketingowi online m.in. Hotel Marketing Conference, Meetings Week Poland, SEM Camp. Już od blisko dwóch lat prowadzi własną agencję interaktywną. Gdy studiował w Kopenhadze zaszczepił w sobie miłość do dwóch kółek, odtąd w mieście porusza się tylko na rowerze. Lubi również podróżować i poznawać nowe kultury.

Martyna Szatarska

Adwokat. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu w Szczecinie. W latach 2015-2018 odbywała aplikację adwokacką w poznańskich kancelariach prawnych. W 2018 roku wpisana na listę adwokatów przy Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej w Poznaniu.
Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych gospodarczych, cywilnych, rodzinnych oraz karnych. W swojej dotychczasowej praktyce reprezentowała podmioty gospodarcze w sprawach o zapłatę, niewykonanie bądź nienależyte wykonanie umowy oraz innych sprawach związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą, jak również prowadziła sprawy rodzinne oraz spadkowe, a także występowała jako obrońca w sprawach karnych.

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl