BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam lokal gastronomiczny, firmę, działającą pizzerie

Informacje podstawowe:

Województwo małopolskie
Miasto Kraków
Ulica Wężyka 11/50
Cena sprzedaży 60 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
Rok rozpoczęcia działalności 2015
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 28 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #1066
liczba wyświetleń: 2071
Ogłoszenie: Sprzedam lokal gastronomiczny, firmę, działającą pizzerie jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Oferujemy do sprzedaży w pełni wyposażony, nie wymagający wkładu finansowego, funkcjonujący lokal gastronomiczny w Nowej Hucie, bez długów, lokal jest wynajmowany z niskim czynszem, wielkość 30 m kw. Na dole znajduje się piwnica. Pizzeria jest rozpoznawalna, ma swoją markę, logo, FB, oraz rosnące grono stałych klientów.

Działamy na rynku od 3 lat to już o czymś świadczy podczas gdy być albo nie być w gastronomii to okres pierwszych 6 miesięcy.Posiadamy ważną umowę najmu oraz wszelkie zezwolenia (sanepid, HCCP, RODO) wymagane przy prowadzeniu gastronomii. Nowy właściciel od pierwszego dnia może kontynuować działalność.

Kupujesz:
- urządzony lokal,
auto firmowe
- aktualne zezwolenia,
- logo, know-how,
- możliwość cesji obowiązujących umów ( telefon, laptop,wi-fi, )

Lokal znajduje się na dużym osiedlu ze świetnie rozbudowaną infrastrukturą ( gabinety kosmetyczne, przedszkole, gabinety lekarskie itp.). Możliwość postawienia ogródka na zewnątrz. Oferujemy przeszkolenie, przekazanie naszych receptur! Robimy własne sosy, własne ciasto ! Pracuje u Nas kucharz, który wszystko umie,oraz zespół kierowców :) Dajemy Ci szansę i możliwość w przyszłości otworzenia kilku takich punktów w Krakowie ! lokal działa na zasadzie dowozów lub odbiorów osobistych dan :pizze, makarony itd. Jesteśmy na portalach : pyszne.pl ~800 opinii klientów pizzaportal, mamy swoją indywidualną stronę, ulotki, plakat.

Więcej informacji na spotkaniu lub telefonicznie. Sprzedaję, gdyż brakuje mi czasu dla rodziny, a obecnie prowadzę dwa biznesy.
..Zapraszamy ....zdjęcia dań są oczywiście nasze :)

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

lokal gastronomiczny pizzeria

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl