BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Żwirownia koło Barlinka

Informacje podstawowe:

Miasto Płonno
Cena sprzedaży 19 000 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 03 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #525
liczba wyświetleń: 2750
Ogłoszenie: Żwirownia koło Barlinka jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Do sprzedania złoże kruszywa naturalnego ”Płonno 1” oznaczone w ewidencji gruntów nr działek 287/3 i 287/4 o łącznej pow. 22,330 ha w miejscowości Płonno, gmina Barlinek.

Nieruchomość posiada zasoby geologiczne złoża wynoszące 6 mln ton. Miąższość złoża wynosi do 20 m p.p.t.Można zwiększyć jeszcze o 10 m. Wartość zasobów kopaliny w złożu wynosi pod 110 mln złotych.

Na podstawie przeprowadzonych odwiertów stwierdzono, że złoże cechuje się dużą jednorodnością. Punkt piaskowy waha się w granicach 62%. Struktura sprzedaży kruszywa: pospółka – 10%, piasek – 62%, żwir – 25%, kamień 16-200 mm – 3%.

Na nieruchomości znajdują się obiekty kontenerowe stanowiące zaplecze administracyjne przedsiębiorstwa oraz waga samochodowa najazdowa. W otoczeniu dominują grunty rolne i leśne. Dojazd do żwirowni utwardzoną drogą gruntową. Działki tworzą zwarty areał o regularnych granicach, co zapewnia racjonalne i efektywne prowadzenie działalności wydobywczej w zakresie pozyskiwania kruszyw naturalnych.

Wydobycie odbywa się metodą odkrywkową, na podstawie udzielonej koncesji do 2044 roku. Nieruchomość nieogrodzona, lecz wyposażona w system monitoringu. Do nieruchomości doprowadzona jest energia elektryczna.

Żwirownia działa, wydobywa kruszywa i prowadzi sprzedaż. Osobom zainteresowanym prześlę więcej informacji na maila. Cena do negocjacji. Polecam

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

żwirownia

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl