BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Zorganizowane przedsiębiorstwo - zakład produkcji opakowań z tektury

Informacje podstawowe:

Branża Produkcja
Miasto Ciche 73
Cena sprzedaży 5 300 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 29 listopada 2018

ID ogłoszenia: #481
liczba wyświetleń: 1721
Ogłoszenie: Zorganizowane przedsiębiorstwo - zakład produkcji opakowań z tektury jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Zakład w pełnym biegu. 24 rok na rynku. Specjalizacja w produkcji. Opakowania tylko sztancowane, klejone wielo punktowo.

Bardzo profesjonalnie i kompletnie wyposażony. Automaty sztancujące, składarko-sklejarki wielopunktowe i jednopunktowe, drukarnie wielokolorowe fleksograficzne, Owijarki palet automatyczne, paskarki automatyczne i półautomatyczne. Automatyczna kanałowa prasa do makulatury, baloty od 400 - 450 kg.

Park maszynowy zachodni. Transport zewnętrzny ciężarowy 12T. Wewnętrzny gazowy i elektryczny. Technologiczny. Bardzo bogate oprzyrządowanie specjalistyczne i warsztatowe. Setki wykrojników laserowych do automatów sztancujących. Stali od 19- 23 lat odbiorcy. Utrzymywany bufor gotowych opakowań dla naszych stałych klientów w magazynie wyrobów gotowych, na wysokim składowaniu.

Zapas surowca do produkcji i wyrób gotowy. Zakres działania cały kraj. Stała załoga z kilkunastoletnim doświadczeniem. 6 budynków: 2 Prod, 3magaz, 1 biurowy. Plac 5200m2, prywatna droga dojazdowa.

Od kwietnia 2018 r. uruchomiliśmy druk cyfrowy na opakowaniach tekturowych w full kolorze, na najnowszej generacji drukarni cyfrowej, drukującej arkusze wysztancowane, ze zmostkowanymi użytkami, jak również na pojedynczych wyciętych użytkach. Max. arkusz: 1060 x 2040. 1600 x 1600 dpi. i 1600 x 800 dpi

Można drukować od jednego do kilku tysięcy opakowań, bez najmniejszych kosztów przygotowalni, obciążających zamawiającego. Szybkość zadruku wychodzącego arkusza 30 cm/sek.

Oczywiście, istniejący już osobny budynek dla tej produkcji, musiał być odpowiednio przygotowany. Stała temperatura, wilgotność, zapylenie. Zakład pięknie położony w środku lasów i jezior w Brodnickim Parku Krajobrazowym, na Pojezierzu Brodnickim.

Sprzedam całość z powodu wieku właściciela i braku następcy. Wprowadzę w procesy produkcyjne i wszelkie kontakty. Zakład prowadzę sam od początku i wszelkie informacje przekażę z pierwszej ręki. Osoba fizyczna, działalność gospodarcza. Własność ,hipoteczna. Brak wspólników i osób trzecich. Przy zakupie w całości zorganizowanego przedsiębiorstwa nie płaci się podatku wat. Wszystko trzeba zapakować.

Zakład pięknie położony w samym środku ,,Pojezierza Brodnickiego", otoczony lasami i jeziorami. 5200m2 placu. Prywatna droga dojazdowa od szosy do zakładu ok.170m. 2000m2 budynki, w tym: hala produkcyjna 800m2, budynek produkcyjny 135m2, magazyn wyrobu gotowego z wys. składowaniem na regałach 360m2, magazyn surowcowy 330m2, magazyn surowcowy 250m2, biuro 128m2 z 4-ma pokojami, 2-ma łazienkami i aneksem jadalnym.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

opakowania z tektury zakład produkcji

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl