BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Zarabiaj na pożyczaniu innym-Pożyczki Społecznościowe

Informacje podstawowe:

Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Forma prawna Spółka z o.o.
ogłoszenie archiwalne
Zaktualizowano: 09 sierpnia 2023

ID ogłoszenia: #8667
liczba wyświetleń: 417
Ogłoszenie: Zarabiaj na pożyczaniu innym-Pożyczki Społecznościowe jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

www.aureus.info.pl Inwestując w pożyczki zarabiasz na oprocentowaniu. Inwestycja w pożyczki jest zgodna z prawem, ponieważ platforma nie dopuszcza ofert pożyczkowych których oprocentowanie jest wyższe niż przewiduje ustawa anty lichwiarska. Takie działanie zapobiega nadużyciom zarówno ze strony pożyczkobiorców, którzy chcąc zachęcić inwestora do udzielenia pożyczki, oferują wyższe oprocentowanie niż obecnie jest ustalone przez radę polityki pieniężnej, zaś pożyczkodawcom uniemożliwia inwestowanie we wnioski nie zgodne z prawem. Obecnie maksymalna stopa zwrotu z inwestycji to 20% w skali roku oraz dodatkowy bonus dla inwestora który nie może przekroczyć 10% kwoty pożyczki powyżej 31 dni oraz 5% do 31 dni.

Taka inwestycja w porównaniu do lokaty daje o wiele większe stopy zwrotu. Inwestowanie w pożyczki jest również o wiele łatwiejsze niż w przypadku Forex czy GPW. Ryzyko utraty kapitału jest również nieporównywalnie mniejsze. Należy podkreślić, że pożyczkodawca nie ponosi żadnych opłat korzystając z platformy. Platforma weryfikuje pożyczkobiorców, określa stopień ryzyka inwestycji. W wielu przypadkach pożyczki są zabezpieczone wekslem, dobrowolnym poddaniem się egzekucji, poręczeniem.Serwis oferuje również inwestycje w pożyczki z GWARANCJĄ ZWROTU KAPITAŁU.

Zdjęcia:

Tagi:

udziele pozyczki Inwestycja w pożyczki pożyczki społecznościoweWszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl