BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Zarabiaj na elektrowni wiatrowej - zostań inwestorem - nowy trend

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Ulica Londyńska 27
Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 19 listopada 2018

ID ogłoszenia: #337
liczba wyświetleń: 813
Ogłoszenie: Zarabiaj na elektrowni wiatrowej - zostań inwestorem - nowy trend jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Inwestycja dotyczy objęcia udziałów w działającej Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 15 Sp. z o.o. połączonej z Kontenerowym Centrum Obliczeniowym. Realizacja projektu ma na celu wygenerowanie maksymalnego zysku z dbałością o bezpieczeństwo inwestycji.

KCO to zespół komputerów o ogromnej mocy obliczeniowej, specjalnie przygotowanych do szyfrowania transakcji w technologii blockchain. Rentowność inwestycji dla wspólników wyniesie według ostrożnych kalkulacji: 20 – 30% rocznie. Wysoka stopa zwrotu jest efektem bardzo wysokiej opłacalności sprzedaży mocy obliczeniowej do serwerowni, a bezpieczeństwo z posiadania dostępu do taniej energii.

Dzięki koncesji na sprzedaż energii elektrycznej, która zostanie uzyskana w najbliższej przyszłości, nadwyżki energii będą mogły być sprzedawane po cenach rynkowych do odbiorców końcowych, co stanowić będzie dodatkowe źródło przychodu dla EKON.

Zapraszam

Zdjęcia:

Zobacz film:

Zobacz mapę:

Tagi:

elektrownia wiatrowaWszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl