BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Zakład produkcji opakowań z tektury

Informacje podstawowe:

Branża Produkcja
Województwo łódzkie
Miasto Łódź
Ulica Wysoka 40/42
Cena sprzedaży 295 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 11 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #627
liczba wyświetleń: 986
Ogłoszenie: Zakład produkcji opakowań z tektury jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Sprzedam firmę produkującą opakowania z tektur falistych oraz z tektury litej działającą na rynku od 1992 roku. Oferta zawiera maszyny i urządzenia - (sztanctygle, kaszerownica, wykrawarka walcowa, box maker, krajarko-bigówki, wykrawarka szczelin, sitodrukarka płaska, zszywarki) , oprzyrządowanie (baza skatalogowanych wykrojników, ramy z siatkami do sitodruku, wózek widłowy,paleciaki, samochód dostawczy. Oferujemy aktualną bazę stałych odbiorców wraz z powtarzalnymi zamówieniami z możliwością kontynuacji współpracy.

W cenie oferty jest również wyposażenie biura, komputery z indywidualnym bardzo przydatnym oprogramowaniem. Możliwe także przekazanie "know how" dotyczącego wykonywanej produkcji.

W przypadku zakupu firmy w całości w podanej cenie zwarty jest również zestaw maszyn do produkcji opakowań z folii typu blister z możliwością usługi pakowania (termofomierka, zgrzewarka, zaginarka do folii).

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

opakowania z tektury zakład produkcyjny

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl