BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Zainwestuj na 10% w rozwój sieci Pączkarni - Pączkarnia Tradycyjna

Informacje podstawowe:

Województwo śląskie
Miasto Katowice
Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 28 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #1065
liczba wyświetleń: 820
Ogłoszenie: Zainwestuj na 10% w rozwój sieci Pączkarni - Pączkarnia Tradycyjna jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.slaskie
Opis ogłoszenia:

Poszukiwany Inwestor do rozszerzenia istniejącej sieci Pączkarni. Pierwszy punkt powstał w listopadzie 2016 roku, od tamtej pory systematycznie otwieramy kolejne punkty, na dzień dzisiejszy posiadamy punkty w:
- Bielsko Biała
- Sosnowiec
- Zabrze
- Rybnik
- Ruda Śląska
- Poznań
- Kielce

Obecnie szukamy inwestorów do otwarcia kolejnych punktów na terenie całego kraju, od Inwestora wymagamy wkładu w wysokości minimum 50 000,00 zł w zamian za ten wkład inwestor otrzymuje 10 % w skali roku od kwoty zainwestowanej. Wynagrodzenie w wysokości 10 % kapitału wraz z kapitałem wypłacamy po upływie jednego roku kalendarzowego.

Chcemy aby nasza sieć stała się siecią o ogólnopolskim zasięgu. Z uwagi na fakt iż wypieki są produkowane na miejscu są zawsze świeże i pachnące (dostępne ponad 30 smaków). Inwestora nie angażujemy do prowadzenia danego punktu i zapewniamy stabilny zysk w sprawdzonej inwestycji. Wszystkie szczegóły dotyczące oferty oraz szczegóły techniczne proszę kierować na maila lub telefonicznie na numer tel.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Pączkarnia Tradycyjna sieć pączkarni

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA