BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Wytwórnia muzyczna, poszukiwanie talentu

Informacje podstawowe:

Województwo lubuskie
Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 13 lutego 2019

ID ogłoszenia: #1244
liczba wyświetleń: 1161
Ogłoszenie: Wytwórnia muzyczna, poszukiwanie talentu jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Poszukuje inwestora, który umożliwi zainwestowanie kapitału w wytwórnie muzyczną poszukującą młode talenty - gwiazdy muzyczne, wytwórnia będzie się wiązała z wynajęciem lokalu oraz jego adaptacją, tworzeniem muzyki, produkcją filmów, montażem każdego materiału który zostanie zlecony zewnetrznie, fotografią, reklamą, marketingiem, tworzeniem własnych produktów.

Koszt sprzętu audio: +-80.000 zł, video: +-60.000 zł (drony, aparaty, kamery, statywy różnego typu), komputery: +-28.000 zł (Apple) - trzy stanowiska pracy, montaż, reżyserka, zdjęcia + sklep, do budżetu także doliczam swoją pensje, ponieważ będzie to jedyna rzecz którą będę się zajmował, będzie też potrzebny "luźny" budżet do zakupów oprogramowań, sklepów internetowych, różnych dodatków do studia.

Jestem w muzyce od 17 lat, potrafię zdobywać cenne kontakty i znajdywać ludzi którzy mają talent, nagrywałem sporo za granicą także z amerykańskim wykonawcą, więc chce produkować muzykę w każdym języku (znam angielski).

Lokal także wchodzi w skład inwestycji, muszą to być 3 pomieszczenia + łazienka, dwa składają się na studio, jedno do sesji fotograficznych.

Jeśli lubisz branże rozrywkową i masz budżet można spróbować, dobry singiel w radiu powinien pokryć Twoją inwestycję, daje sobie 1,5 roku ciężkiej pracy i nie odrywania się od produkcji, w tym czasie to się musi to udać, dodatkowo możesz być częścią wszystkiego.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Wytwórnia muzyczna poszukiwanie talentu

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl