BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Wykupy menedżerskie - Avallon Sp. z o.o.

Informacje podstawowe:

Województwo łódzkie
Miasto Łódź
Ulica Al.Kościuszki 17
Kwota inwestycji do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Europejski
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 27 października 2018
Oferta ważna do: 31 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #121
liczba wyświetleń: 715
Ogłoszenie: Wykupy menedżerskie - Avallon Sp. z o.o. jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

ZARZĄDZAMY FUNDUSZAMI INWESTYCYJNYMI
Od ponad 20 lat zajmujemy się inwestycjami kapitałowymi. AVALLON jest doświadczonym pionierem rynku wykupów menedżerskich w Polsce. Do tej pory uczestniczyliśmy w ponad 100 transakcjach.

FILOZOFIA DZIAŁANIA
Szansa na przejście z pozycji menedżera na pozycję współwłaściciela zwykle zdarza się tylko raz w życiu i wymaga spełnienia kilku warunków. Jednym z nich jest odpowiedni partner finansowy, który oprócz środków finansowych, wniesie doświadczenie i wiedzę niezbędną do powodzenia transakcji wykupu oraz późniejszego rozwoju firmy, stworzy partnerskie relacje, a także zapewni przejrzystość, niezależność i szybkość w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Cechy te są również ważne dla menedżerów, którzy są już właścicielami firmy i szukają dodatkowego finansowania. Dla wielu właścicieli istotne jest w czyje ręce przekażą firmę, jak będzie prowadzony proces sprzedaży oraz jak będzie przebiegał dalszy rozwój tej firmy.

AVALLON, będący pionierem rynku wykupów menedżerskich w Polsce, od początku swojego istnienia promuje zaangażowanie menedżerów w transakcje kapitałowe. Wierzymy, że partnerskie relacje i wspólne zaangażowanie finansowe oraz ciężka praca menedżerów i inwestora finansowego, to świetne podłoże do zapewnienia dalszego rozwoju firmy, w którą inwestujemy. Zaufało nam wielu menedżerów oraz właścicieli, dzięki czemu uczestniczyliśmy już w ponad stu transakcjach wykupów. Zaufali nam również doświadczeni międzynarodowi inwestorzy, dzięki którym mamy środki na realizację kolejnych transakcji.
Partnerzy Avallon

AKTYWNY INWESTOR
AVALLON Sp. z o.o. jest niezależną polską firmą, zarządzającą funduszami inwestycyjnymi private equity. Właścicielami firmy są Partnerzy AVALLON FUND, co gwarantuje szybkość i niezależność w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Firma zarządzająca AVALLON ma wieloletnie doświadczenie w realizowaniu transakcji

wspólnie z menedżerami – Management Buy Out (MBO). Od 2001 r. uczestniczyła w ponad 100 transakcjach typu MBO i jest pionierem tego rynku w Polsce. Doświadczenie w obszarze inwestycji kapitałowych Partnerzy AVALLON zdobywali od roku 1993.
Wspólnie rozpoczynali karierę w łódzkim PBG Bank S.A., który utworzył jeden z pierwszych w Polsce funduszy inwestycyjnych i aktywnie działał w obszarze inwestycji kapitałowych. Bank, po fuzji w 1998 r., wszedł w skład Grupy Pekao S.A.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl