BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Wspólnik lub inwestor, produkcja (też eksport) rozwojowa branża +20% r

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
Firma jest zyskowna? tak
W kadrze są osoby zdolne objąć stanowisko menadżerskie? tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 29 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #1080
liczba wyświetleń: 1018
Ogłoszenie: Wspólnik lub inwestor, produkcja (też eksport) rozwojowa branża +20% r jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Inwestor lub wspólnik z kapitałem do rozwoju intratnej, innowacyjnej produkcji - szybki zwrot inwestycji, realne perspektywy dochodów.

Po 20 latach pracy i działań w imporcie i dystrybucji w segmencie B2B (medycyna, zdrowie, uroda) chcemy wykorzystać naszą znajomość rynku i technologii oraz olbrzymie doświadczenie. Aktualnie sp. z o.o. po 1 roku działalności z dochodem 7 cyfrowym i citem 5 cyfrowym, przy minimalnym rozpędzie (zaangażowaniu tylko 2 osób).

Planujemy jednakże założenie spółki celowej i rozpoczęcie produkcji własnych produktów ( maszyn i preparatów) na rynek profesjonalny w kraju i na eksport.

Rynek ten rośnie powyżej 20% rocznie, więc istnieje realna perspektywa wysokich dochodów i zwrot z inwestycji będzie szybki. Konkurencja nie jest jeszcze duża.

W perspektywie można wnioskować o dotacje na rozwój produkcji i dofinansowanie promocji zagranicą ( targi branżowe, itp.)

W związku z tym szukamy poważnego wspólnika lub inwestora z kapitałem. Mile widziane osoby mogące się zaangażować w projekt także czasowo, ale nie jest to konieczne.

Wkład finansowy zależny od oczekiwań zwrotu i zaangażowania własnego. Szybszy zwrot przy większym wkładzie. Inwestycja w zakresie minimalnym od kilkuset tys. zł., jednakże jest to absolutne minimum, na linię produktów (co przyniesie większy przychód) inwestycja powinna być większa.

Przy dużym inwestorze możliwość inwestycji w laboratorium i już w drugim roku po rozpoczęciu produkcji zakładane są przychody 8-cyfrowe, przy podstawowych działaniach, np. dystrybucji tylko w 6-8 krajach (mamy kontakty i znajomość specyfiki branży).

Więcej szczegółów na ewentualnym spotkaniu.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/1GepXKtYUK8

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Wspólnik inwestor produkcja eksport rozwojowa branża

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl