BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Wspólnik do rosnącego kanału YT

Informacje podstawowe:

Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
Rok rozpoczęcia działalności 2023
Profil działalności marketing
Forma prawna Jednoosobowa działalność gospodarcza
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 09 lipca 2024

ID ogłoszenia: #10130
liczba wyświetleń: 51
Ogłoszenie: Wspólnik do rosnącego kanału YT jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Szukam inwestora do kanału You Tube. Kanał powstał rok temu, obecnie posiada ponad 15 tys. subskrybentów i ponad 800 tys. obejrzeń zamieszczonych obecnie materiałów.

Tematyka kanału jest na ten moment ściśle określona - od rozmów z gwiazdami, po rozmowy w zakresie biznesu, podróży, zdrowia, a niebawem kolejnych formatów.

Kanał rozpoczyna właśnie płatne współprace z pierwszymi partnerami.

Posiadam już całe know how w zakresie tego jak prowadzić kampanie aby pozyskiwać kolejnych subskrybentów. Współpracujemy z amerykańskim partnerem, który udostępnia nam studio w centrum Warszawy, posiadamy własną produkcję materiałów (operator- reżyser z profesjonalnym sprzętem).

Zastrzyk gotówki od potencjalnego inwestora/ inwestorów jaki potrzebujemy do szybkiej realizacji naszych kolejnych planów:
1. Pozyskania kolejnych 100-130 tys. subskrybentów;
2. Zatrudnienie 1-2 dziennikarzy do kolejnych formatów (obecnie w maju rozpoczęliśmy współpracę z pierwszą dziennikarką);
3. Rozwój portalu, który umożliwi dotarcie do szerszej grupy odbiorców poprzez m.in. pozycjonowanie SEO (rozpoczęliśmy prace nad portalem);
4. Wynajęcie i wyposażenie własnego studio, które da nam pełną niezależność i możliwość wdrożenia kolejnych formatów, jak również podnajmowania go dla firm;
5. Rozpoczęcie współpracy z agencją PR, dzięki której rozszerzymy zasięg dotarcia, jak również umocnimy naszą pozycję w mediach.

Inwestor - kapitał jaki chcę pozyskać to 100 tys.

Co zyska inwestor? bazując na doświadczeniu oraz know how, które posiadam, w momencie osiągnięcia liczby 100 tys. subskrybentów otworzą się przed nami duże możliwości płatnych współprac - od występów w programie aż po nawiązanie współpracy partnerskiej z różnymi podmiotami.

O szczegółach rozwoju i możliwościach finansowych chętnie opowiem zainteresowanym osobom. Zapraszam do rozmów.

Zdjęcie poglądowe

Fot.: https://unsplash.com/photos/youtube-in-iphone-screengrab-pYoj2nyokOg

Zdjęcia:

Tagi:

Wspólnik poszukiwany wspólnik kanał na YouTube

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl