BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Wnioski o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej - doradztwo merytoryczne jeszcze przed złożeniem wniosku

Informacje podstawowe:

Kwota inwestycji do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 17 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #948
liczba wyświetleń: 636
Ogłoszenie: Wnioski o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej - doradztwo merytoryczne jeszcze przed złożeniem wniosku jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Zapraszamy na konsultacje eksperckie. Praktyczne i merytoryczne konsultacje dotyczące treści i sposobu przygotowania wniosku.

Konsultacje dotyczą merytorycznego omówienia przedmiotu projektu, sposobu opracowania informacji w treści wniosku, spełnienia kryteriów wyboru, istotnych elementów treści, które znacząco wpływają na jakość składanego wniosku.

Pozwalają uniknąć podstawowych błędów, które narażają przedsiębiorstwo na niepotrzebną stratę czasu i bez wątpienia możliwych do uniknięcia jeszcze na etapie przygotowania treści wniosku.

Porady stricte praktyczne. Posiadamy bardzo duże doświadczenie eksperckie. Szczególnie zapraszamy przedstawicieli branży budowlanej, energetycznej, inżynierii środowiska i z obszaru innych dziedzin inżynieryjnych i technicznych.

Możliwe spotkania: cały kraj, obejmują doradztwo + zwrot kosztów podróży (bez kosztów dojazdu na terenie: Warszawa, Łódź, Płock, Toruń, Włocławek, Ciechanów i okolice).

Zdjęcia:

Tagi:

dofinansowanie dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl