BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Warsztat samochodowy LPG - montaż, obsługa, stacja tankowania, gaz w butlach

Informacje podstawowe:

Miasto województwo podlaskie
Cena sprzedaży 499 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 29 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #766
liczba wyświetleń: 977
Ogłoszenie: Warsztat samochodowy LPG - montaż, obsługa, stacja tankowania, gaz w butlach jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Na sprzedaż obiekt położony w ścisłej strefie przemysłowej Grajewa.

Prosperujący warsztat zajmuje się montażem instalacji LPG do samochodów osobowych i dostawczych oraz sprzedażą i dystrybucją gazu w butlach.
Serwis istnieje na rynku od 1992 r. i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w regionie. Dzięki współpracy z najlepszymi markami powiązanymi z instalacjami L P G oraz świadczonymi usługami na najwyższym poziomie może pochwalić się wieloma certyfikatami, homologacjami oraz co najważniejsze licznymi "stałymi" klientami.

W skład obiektu wchodzi:

1. Budynek magazynowo-biurowy o powierzchni zabudowy 154,16 m2, w którym wyodrębniona jest powierzchnia z przeznaczeniem na warsztat z 3 stanowiskami wraz z kanałem, pomieszczenie biurowe wraz z zapleczem, pomieszczenie socjalne oraz sanitarne;

2. Parterowy budynek magazynowy o pow. użytkowej 78 m2;

3. Sprawna stacja tankowania gazem L P G usytuowanej na utwardzonym placu kostką betonową o pow. 200m2;

4. Niezabudowane działki o pow. ok. 2100 m2 stwarzające nieograniczone możliwości rozwoju Twojej Firmy lub na wybudowanie wymarzonego domu bezpośrednio przy Twoim miejscu pracy.

Serwis znajduje się w strefie przemysłowej Grajewa, w bliskim sąsiedztwie dużych zakładów takich jak: Pfleiderer Grajewo S. A., Spółdzielnia Mleczarska "Mlekpol" Grajewo, P.H.U. Unirol Dorota Kulikowska, Unidrog Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo drogowo - mostowe czy wiele innych.
Ze względu na swoje położenie, oferowany obiekt idealnie nadaje się do prowadzenia wyspecjalizowanej Firmy w danej branży i poprzez długoterminową współpracę świadczyć usługi outsourcingu.

Dogodna lokalizacja nieruchomości stwarza wyśmienite warunki do obsługi wszystkich lokalnych Firm.
Idealne skomunikowanie z drogami krajowymi nr 61 Warszawa - Augustów oraz nr 65 Gołdap na granicy z Rosją (obwód kaliningradzki) - Bobrowniki na granicy z Białorusią umożliwia nieograniczone możliwości logistyczne i dotarcie do szerokiej skali kontrahentów oraz klientów.

Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru 360 stopni.

Serdecznie polecam.

W sprawie dodatkowych informacji oraz danych proszę o kontakt z biurem sprzedaży.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

warsztat samochodowy LPG stacja tankowania

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl