BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Warszawa - dochodowy biznes gastronomiczno-hotelowy

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Cena sprzedaży 16 000 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 16 listopada 2018

ID ogłoszenia: #314
liczba wyświetleń: 1211
Ogłoszenie: Warszawa - dochodowy biznes gastronomiczno-hotelowy jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Dochodowy, prężnie działający obiekt gastronomiczno – hotelowo - konferencyjny, położony w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w WARSZAWIE – dzielnicy WESOŁA. Doskonała lokalizacja przy drodze krajowej nr 2 w kierunku wschodnim, z bezpośrednim dostępem z ulicy. Nieruchomość usytuowana w parku, dyskretnie oddzielona od głównej arterii szpalerem drzew.

Pięknie zagospodarowany teren o łącznej powierzchni 1 ha, z przepiękną malowniczo urządzoną architekturą zieloną, strumieniem i fontanną, wygospodarowanym terenem zabaw dla dzieci, zewnętrznym grillem oraz 40 naziemnymi miejscami parkingowymi dla gości. Wymarzone miejsce na spędzenie najważniejszych chwil w życiu, doskonałe na organizację każdej uroczystości, imprezy okolicznościowej czy konferencji.

Do dyspozycji gości pozostaje słynąca z doskonałej kuchni i rodzinnej atmosfery restauracja wraz z salą weselną/bankietową na parterze, 11 komfortowych bogato wyposażonych pokoi i apartamentów z eleganckimi łazienkami oraz sala konferencyjna na piętrze. W podziemiu znajduje się Cygaro klub z dyskoteką, barem oraz wewnętrznym skalniakiem z kaskadą wodną.

Znakomicie wyposażone zaplecze gastronomiczne.

Obiekt wielokrotnie doceniany przez osoby indywidualne, instytucje i firmy, bazujący głównie na rekomendacjach i poleceniach zadowolonych klientów. Nagrodzony w 2017 roku przez portal gohotels.com za profesjonalną obsługę, certyfikowany w 2016 roku przez portal gdziewesele_pl.

Kalendarz zamówień i rezerwacji terminów imprez zapełniony do 2020 roku.

Właściciel pomoże wdrożyć w biznes przyszłego nabywcę w pełnym zakresie.

Inwestycja z potencjałem rozbudowy - istnieje możliwość zabudowania wchodzącej w skład nieruchomości niezabudowanej działki gruntu, o pow. ponad 3300 m2.

Ze względu na wyjątkowy charakter miejsca oraz dbałość o komfort obecnych i przyszłych gości, dane lokalizacyjne oraz szczegółowe informacje, w tym dotyczące rentowności przedsięwzięcia, mogą zostać udostępnione wyłącznie poważnym oferentom.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 2378 m2, podpiwniczony, składający się z II kondygnacji naziemnych oraz poddasza użytkowego. Oddany do użytku w 2014 roku. Klimatyzowany. Duże przeszklone fragmenty elewacji, a także duże okna zwieńczone łukami stwarzają atmosferę leśnego pałacu. Komunikacja między poddaszem a piwnicą zapewniona jest niezależną klatka schodową oraz windą.

W skład nieruchomości wchodzą:

PARTER: 686,92 m2, w tym:
- część usługowa – RESTAURACJA: wejście z kurtyną powietrzną, klatka schodowa z windą, hol, recepcja, szatnia dla gości, wc dla niepełnosprawnych, toalety damska i męska, pomieszczenie do przechowywania sprzętu porządkowego ze zlewem, 2 sale konsumenckie (o łącznej pow. 370,50 m2) gotowe pomieścić maksymalnie 240 osób (bez miejsca do tańca) lub 160 osób z wygospodarowanym miejscem do tańca
- zaplecze dla części usługowej/gospodarczej: kuchnia z zapleczem (wejście z zewnątrz budynku do zaplecza kuchni), szatnia dla personelu, toaleta, korytarz, pomieszczenia techniczne (pomieszczenie na sprzęt porządkowy ze zlewem, magazyn warzyw, przygotowalnia mięsa, kuchnia właściwa, zmywalnia naczyń stołowych, rozdzielnia kelnerska z umywalką, magazyn napojów i alkoholi, chłodnia, mroźnia, magazyn produktów suchych) o łącznej pow. 212,02 m2

PIĘTRO: 760,44 m2, w tym:
- 11 klimatyzowanych pokoi z łazienkami i tarasami lub balkonami (w tym 2 apartamenty 2 - pokojowe i apartament dla nowożeńców), komfortowo wyposażonych (lodówka z minibarkiem, sejf, telewizor plazmowy) z dostępem do bezprzewodowego internetu
- sala konferencyjna 180 m2 (nagłośnienie, multimedia-projektory)
- 2 toalety ogólnodostępne damska i męska

KORYTARZ 80 m2

PIWNICA: 734,80m2, w tym:
- część użytkowa: klatka schodowa z windą, pomieszczenie rekreacyjne – Cygaro Klub wraz z holem i toaletami o łącznej powierzchni 481,53 m2 (kaskada wodna, wewnętrzny skalniak z basenem, efekt gwiezdnego nieba po zmroku, nagłośnienie we wszystkich salach, stanowisko dla D.J. z mikserem, kominek, sala lustrzana z rzutnikiem i projektorem)
- część gospodarcza: pomieszczenia techniczne i gospodarcze (mroźnie, chłodnie, separatory, wentylatornia) o łącznej pow. 227,82 m2
- część pomocnicza: pomieszczenie socjalne dla kelnerów, szatnia, łaźnia o łącznej pow. 25,45 m2

PODDASZE UŻYTKOWE – strych o łącznej pow. użytkowej 196,45 m2: pomieszczenia biurowe, apartament właściciela, łazienka, toaleta, pomieszczenia gospodarcze i techniczne, schowki, korytarz.

Przepięknie zorganizowany OGRÓD ze strumieniem i oczkami wodnymi, fontanną, placem zabaw dla dzieci, tarasem ogrodowym. Wydzielone miejsca parkingowe dla 40 pojazdów.

Na terenie nieruchomości można organizować śluby cywilne w plenerze i w budynku – wydana zgoda Urzędu Stanu Cywilnego w Wesołej.

Na terenie obiektu znajdują się wszystkie media/instalacje:
- elektroenergetyczna (rozdzielnie elektryczne niezależnie sterowane)
- wodociągowa (zaopatrywana w wodę z własnego ujęcia - 3 studnie głębinowe: 1 dla budynku, 1 na potrzeby utrzymania zieleni, 1 obsługująca hydranty przeciwpożarowe);
- kanalizacyjna - ścieki odprowadzane do kanalizacji miejskiej; na zewnątrz budynku zamontowany separator tłuszczu odbierający ścieki z pomieszczeń kuchni
- centralnego ogrzewania (5 pomp ciepła o łącznej wydajności 220 kW mocy grzewczej, zapewniających pełne zapotrzebowanie obiektu: ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja), ogrzewania podłogowego i ciepłej wody użytkowej (osobny piec do podgrzania wody)
- wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna (nad wejściem do budynku kurtyna powietrzna; oddzielne systemy wentylacyjne w zależności od przeznaczenia pomieszczeń)
- agregat prądotwórczy o mocy 170 kW
- telefoniczna i wi-fi
- przeciwpożarowa
- monitoring
- klimatyzacja

Nieruchomość wpisana do rejestru zakładów działających na rynku spożywczym.

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Właściciela oraz osobistej wizytacji nieruchomości.

Zamieszczony opis i zdjęcia stanowią własność Pośrednika i są chronione prawem autorskim. Ich kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie jest możliwe wyłącznie za jego zgodą uzyskaną na piśmie.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

biznes gastronomiczno-hotelowy

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl