BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Udziały w działającej elektrowni wiatrowej, zwrot roczny na poziomie 12-15%

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Kwota inwestycji 92 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 25 maja 2024
Oferta ważna do: 08 czerwca 2024

ID ogłoszenia: #9980
liczba wyświetleń: 68
Ogłoszenie: Udziały w działającej elektrowni wiatrowej, zwrot roczny na poziomie 12-15% jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Sprzedam udziały (30 udziałów) w działającej Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej nr 19 zlokalizowanej w Częstochowie. Udziały w elektrowni przynoszą wypłatę dywidendę wynoszącą netto (po podatku) około 12 tyś pln/rocznie, co daje roczny zwrot inwestycji na poziomie 12-15%. Wyliczenie na podstawie wypłaty zysku z pierwszego kwartału 2024 roku.

Wartość udziałów wzrośnie, a elektrownia wiatrowa będzie eksploatowana przez wiele lat - dopiero w zeszłym roku rozpoczęła produkcję energii, a w tym roku były pierwsze wypłaty dla udziałowców. Udziały nabyłem w 2019 roku w momencie gdy inwestycja była dopiero planowana.

Dodatkowo, inwestycja w OZE (odnawialne źródła energii) to też inwestycja w lepsze środowisko, co daje dodatkową satysfakcję z inwestycji. Również ze względu na proekologiczna politykę Polski i Unii Europejskiej, udziały w OZE będą zyskiwały na wartości. Udziały sprzedaję wyłącznie ze względu na sytuację finansową i dlatego też wystawiam te udziały za relatywnie niską cenę - w dłuższej perspektywie czasu mógłbym uzyskać za nie dużo lepszą cenę.

Udziały zakupione przez renomowaną Pracownię Finansową, a fakt własności udziałów potwierdzony jest w dokumentach Spółki (dostęp do wszelkiej dokumentacji dla zainteresowanych). Załączam archiwalne filmiki dotyczące inwestycji. Zapraszam do kontaktu, Kamil Boczek

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

udziały w spółce eletrownia wiatrowa branża OZE odnawialne źródła energiiWszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl