BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Udziałowca lub inwestora poszukuję; firma z bardzo perspektywicznej branży

Informacje podstawowe:

Województwo pomorskie
Miasto Gdańsk
Wysokość poszukiwanego kapitału 800 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 14 lutego 2019

ID ogłoszenia: #1257
liczba wyświetleń: 909
Ogłoszenie: Udziałowca lub inwestora poszukuję; firma z bardzo perspektywicznej branży jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Inwestora(ów), udziałowca(ów) poszukuję w celu zainwestowania w rozwój firmy rozpoczynającej montaż rowerów elektrycznych w Polsce.

Istnieje możliwość sprzedaży części lub wszystkich udziałów firmy. Firma istnieje już ponad 15 lat w Trójmieście. Ma ugruntowaną pozycję na rynku polskim (pierwsza weszła na nasz rynek z produktem), w stosunkowo nowej branży mającej ogromne perspektywy rozwoju.

Firma importuje, jak również częściowo montuje, oraz prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną e-rowerów w Polsce i za granicą. Jest to przedsięwzięcie bezpieczne kapitałowo i bardzo zyskowne. Poszukuję osobę(y), firmę(y) chcące zainwestować w ekologiczną branżę, aby wykorzystać bardzo duże zainteresowanie produktem, jednocześnie wykorzystując mocno rozpoznawalną w środowisku markę.

Jest to oferta dla osób z ambicjami stworzenia firmy wartościowej, perspektywicznej i widocznej na rynku. O kontakt prosimy tylko poważnie zainteresowanych współpracą ewentualnych udziałowców, lub inwestorów, dysponujących wkładem min. 800 tys. złotych. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń najlepiej również z kontaktem bezpośrednim do siebie.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/z5EGvle29FI

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

inwestor poszukiwany udziałowiec montaż rowerów elektrycznych e-rowery ebikes

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl