BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Torfikacja biomasy - projekt z dotacją unijną

Informacje podstawowe:

Województwo łódzkie
Miasto Radomsko
Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 11 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #882
liczba wyświetleń: 1298
Ogłoszenie: Torfikacja biomasy - projekt z dotacją unijną jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Witam.

Pozyskałem środki unijne w kwocie 5,150 mil zł, wkład własny to 1,9 mil zł, którego nie posiadam.

Środki przyznane na taryfikację bio masy w procesie chemicznym - w procesie tym pozyskałem czysty węgiel o kaloryczności 26 kJ/kg.

Czas jaki pozostał do rozpoczęcia projektu to 15 styczeń. Projekt do tej pory pochłonął 450 tys euro. Postawione są na nim trzy patenty.

Dodam że nikomu na świecie nie udało się pozyskać węgla z bio masy w takim procesie. Uzyskałem tz trój generację tz w tym samym procesie w którym został pozyskany węgiel została ruszona turbina i został pozyskany prąd elektryczny jak i energia cieplna jako skutek uboczny.

Resztę informacji przekażę przez tel i na spotkaniu,. Jestem przygotowany do pozyskania kolejnych środki w unijnych na komercjalizację projektu.

O dalszych i szczegółowych planach rozwoju firmy oraz o przewidzianych dochodach z chęcią porozmawiam w kontakcie telefonicznym lub spotkaniu osobisty gdzie przedstawię wszystkie dokumenty oraz kilkuletni biznesplan.

LISTA DOFINANSOWANIA pozycja 6.
https://www.ncbr.gov.pl/fileadmin/user_upload/import/other/lista_projektow_zak._do_ii_etapu_pbse_ii.pdf

Podobny projekt można zobaczyć w firmie Fluid SA - nasz proces jest zdecydowanie lepszy ponieważ pozyskujemy węgiel w procesie chemicznym, firma Fluid w procesie spalania.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Torfikacja biomasy czysty węgiel dotacja unijnaWszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl