BLOG
Our portal helps entrepreneurs in finding investors and presents interesting investment forms

Szukamy wspólników do budowy nieruchomości w Warszawie

Basic information:

Province mazowieckie
Amount of capital sought 200 000 PLN
Company reach Cały kraj
Year of foundation 2015
Company profile Sp. z o.o. sp.k.
Number of shareholders 20
Is the company profitable? tak
Are there any people in the team who are capable of taking on a management role? tak
Freehold property tak
Is there a business plan? Tak
Option of non-monetary participation Nie
archived advertisement
Added: 01 october 2019
Offer valid until: 05 november 2019

ID of the advertisement: #2838
number of views: 1721

Advertisement: Szukamy wspólników do budowy nieruchomości w Warszawie is archived because the advertiser did not renew it. At the moment, there is no way to contact the advertiser. Leave your email address if you want to be notified when the advertisement is activated.










Ad description:

Mamy dla Państwa propozycję inwestycyjną z perspektywą wysokich zysków ze sprzedaży domów i mieszkań w stolicy Polski. Proponujemy, żebyście dołączyli Państwo w charakterze Wspólnika do dochodowych projektów i zarabiali jak deweloperzy z ograniczeniem ryzyka i bez konieczności angażowania się w proces realizacji.

Umowa spółki, zabezpiecza interesy Inwestorów w taki sposób, aby zyski ze sprzedaży nieruchomości trafiały w pierwszej kolejności do nich i do czasu realizacji zysku ziemia wraz z domami będzie dla nich zabezpieczeniem transakcji.

PODSTAWOWE PARAMETRY INWESTYCJI:
– Próg wejścia: 200.000 zł
– Całkowity koszt inwestycji (ziemia + 10 domów): 5.26 mln zł
– Przewidywana roczna stopa zwrotu dla Inwestora: 12,5 %

Forma przystąpienia do biznesu to notarialne nabycie udziałów w spółkach celowych. Spółki są powołane do sfinansowania, realizacji i sprzedaży mieszkań i domów w zależności od konkretnego prowadzonego projektu. Stajecie się Państwo współwłaścicielami przedsiębiorstwa. Horyzont Inwestycyjny wynosi 2 lata i pozwala w tym czasie zrealizować zyski znacznie przekraczające średnią rynkową, co dodatkowo podnosi bezpieczeństwo inwestycji.

Photos:

Watch the map:

Tags:

nieruchomosci wspólnik do budowy nieruchomości budowa w Warszawie inwestycja deweloperska Szukamy wspólników

See also:





All rights reserved. © 2025 DEALDONE
Design and realization: sitebysite.pl