BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Szukamy partnera do mocnego wejścia na rynek - QuizyTeam

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Wysokość poszukiwanego kapitału 200 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 19 lutego 2019

ID ogłoszenia: #1308
liczba wyświetleń: 1135
Ogłoszenie: Szukamy partnera do mocnego wejścia na rynek - QuizyTeam jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Aplikacja to narzędzie content marketingu pozwalające firmom szybko budować grywalne treści w trybie twórz-publikuj-zbieraj reakcje użytkownika.

To połączenie cech mobilnych aplikacji quizowych z topowymi serwisami webowego content marketingu (takich jak OpinionStage, PlayBuzz) Angażują gracza atrakcyjnymi treściami interaktywnymi z wbudowanymi elementami zbierania i analizy reakcji użytkownika, kontaktu za pomocą systemu notyfikacji oraz viral marketingu (polubienia, dzielenie się wynikami, rzucanie wyzwań znajomym) Narzędzie służy do pracy zarówno agencjom marketingowym jak też twórcom Interaktywnych treści autorskich (blogerzy, influencerzy).

Pozwala na tworzenie i publikację kilkunastu typów treści takich jak quizy, testy umiejętności, decyzyjności, psychotesty, pomocniki zakupowe, interaktywne memy (mem z możliwością dodawania własnego tekstu do obrazka i głosowania na najlepszy tekst komentarza do obrazka).

Poszukujemy agencji lub osoby z branży reklamy i marketingu internetowego i mobile zainteresowanej współpracą.

Zdjęcia:

Zobacz film:

Zobacz mapę:

Tagi:

QuizyTeam Szukamy partnera Aplikacja memycontent quizy marketing wirusowy

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl