BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Szukamy inwestycje dla rozwoju kredytowej firmy

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Ulica Grzybowska 87
Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Europejski
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 20 listopada 2018

ID ogłoszenia: #364
liczba wyświetleń: 921
Ogłoszenie: Szukamy inwestycje dla rozwoju kredytowej firmy jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Firma kredytowa, wchodząca w skład międzynarodowej grupy firm działających w sektorze pożyczek konsumenckich online, szuka inwestorów w celu przyciągnięcia kapitału obrotowego od 500000 do 5000000 PLZ. Oferujemy profesjonalną obsługę klientów w zakresie udzielania kredytów konsumpcyjnych na terenie całej Polski.

Oprócz obsługi klientów firmy, wprowadzamy innowacje finansowe na rozwijające się rynki. Zapewniamy szybkie I wygodne usługi kredytowe, zgodnie z potrzebami klienta. Projekt jest skierowany do klientów żyjących od wypłaty do wypłaty oraz aktywnych użytkowników internetu, którzy kupują towary i usługi na kredyt online oraz stacjonarnie. Projekt zarobi kosztem naliczonych odsetek, kar i grzywien od kredytu. Wysoka rentowność marży uwarunkowana jest wysokim oprocentowaniem, oraz niskimi kosztami stałymi, wraz z wysokim stopniem skalowalności biznesu.

Zdjęcia:

Zobacz film:

Zobacz mapę:

Tagi:

usługi kredytowe online

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl