BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Szukamy inwestorów do otwarcia Pączkarni

Informacje podstawowe:

Województwo śląskie
Miasto Katowice
Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Rok rozpoczęcia działalności 2016
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 01 lutego 2019

ID ogłoszenia: #1126
liczba wyświetleń: 923
Ogłoszenie: Szukamy inwestorów do otwarcia Pączkarni jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Poszukiwany Inwestor do rozszerzenia istniejącej sieci Pączkarni. Pierwszy punkt powstał w listopadzie 2016 roku, od tamtej pory systematycznie otwieramy kolejne punkty, na dzień dzisiejszy posiadamy punkty w:
- Bielsko Biała
- Sosnowiec
- Zabrze
- Rybnik
- Ruda Śląska
- Poznań
- Kielce

Obecnie szukamy inwestorów do otwarcia kolejnych punktów na terenie całego kraju, od Inwestora wymagamy wkładu w wysokości minimum 50 000,00 zł w zamian za ten wkład inwestor otrzymuje 10 % w skali roku od kwoty zainwestowanej. Wynagrodzenie w wysokości 10 % kapitału wraz z kapitałem wypłacamy po upływie jednego roku kalendarzowego.

Chcemy aby nasza sieć stała się siecią o ogólnopolskim zasięgu. Z uwagi na fakt iż wypieki są produkowane na miejscu są zawsze świeże i pachnące (dostępne ponad 30 smaków). Inwestora nie angażujemy do prowadzenia danego punktu i zapewniamy stabilny zysk w sprawdzonej inwestycji. Wszystkie szczegóły dotyczące oferty oraz szczegóły techniczne proszę kierować na maila lub telefonicznie na numer tel.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/UGZcL_lE2sM

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Pączkarnia sieć pączkarni poszukiwany inwestor franczyza

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl