BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Szukamy inwestora - lombard - komis - skup aut - sieć ogólnopolska

Informacje podstawowe:

Województwo łódzkie
Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 28 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #1062
liczba wyświetleń: 1303
Ogłoszenie: Szukamy inwestora - lombard - komis - skup aut - sieć ogólnopolska jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Szukamy finansowania dla bardzo szybko rozwijającej się sieci skupu samochodów z funkcją auto komisu. Aktualnie posiadamy już ponad 100 agentów w całej Polsce, którzy polecają nasze usługi i ściągają do nas Klientów.

Usługa jaką oferujemy to zastaw w komis.
Jak to działa?
Oferujemy połowę dolnej wartości rynkowej samochodu do ręki z oprocentowaniem jak w lombardzie z odsetkami co miesiąc, maksymalnie na trzy miesiące oraz jednoczesne wystawienie samochodu do naszego komisu.

Najczęściej auto sprzedaję się w czasie od 1-60 dni. Zarabiamy na odsetkach, sprzedanych autach oraz tych których Klient nie wykupił z lombardu, a więc zostały kupione za połowę ceny rynkowej.

Mamy bardzo duże stopy zwrotu. Bardzo duży ruch. Telefony od rana do późnego wieczora. Bardzo szybko rozwijający się biznes i rynek, usługa której nie ma nigdzie w Polsce.

Celem jest jeden punkt z dużym placem w każdym województwie.

Szukamy konkretnego inwestora z dużym budżetem. Startujemy w Łódzkim.

Mamy budynki, myjnię, detailing, komis, serwis samochodowy, wypożyczalnię, plac, możliwości i rozwijający się biznes, ale brak nam budżetu.

Czekamy na kontakt.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

lombard komis skup autWszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl