BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Szukamy Inwestora - aplikacja mobilna

Informacje podstawowe:

Województwo dolnośląskie
Miasto Wrocław
Ulica Fabryczna
Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 13 lutego 2019

ID ogłoszenia: #1236
liczba wyświetleń: 1125
Ogłoszenie: Szukamy Inwestora - aplikacja mobilna jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Witam, szukamy inwestora

Mamy gotową do odbioru aplikację mobilną, pomysł jest nowością. Aplikacja rozrywkowa z wielokierunkowym potencjałem rozwoju. Więcej szczegółów udzielimy osobie zainteresowanej.

Byliśmy 3-osobowym zespołem, ale osoba odpowiedzialna za stronę finansową, gdy przyszło do finalnego rozliczenia - zapadła się pod ziemię, dlatego szukamy osoby zdecydowanej, która szuka inwestycji na dłuższą metę (dajemy 2 lata na "rozbujanie" aplikacji, ale to zależy od wsparcia na jaki marketing będziemy mogli sobie pozwolić i wtedy ten czas skrócić). Minimalny koszt utrzymania aplikacji to 1000 zł/msc. Jeśli będziemy mogli zwiększyć budżet, to zwiększamy rozmach i na pewno prędzej czy później będzie o tym głośno, ponieważ czegoś takiego w sieci jeszcze nie było. Kwestia czasu lub pieniędzy - zależy czego będzie więcej.

Mamy:
- aplikację gotową do odbioru (oczekuję na zapłątę),
- gotową stronę internetową,
- FB: ~2400 realnych osób,
- Insta: 130 osób (dopiero ruszył),
- YT: zostanie uruchomiony wraz ze startem aplikacji
... także jesteśmy gotowi na podbój.

Idealnym partnerem biznesowym będzie inwestor, który zaoferuje swoje wsparcie finansowe, również biznesowe, a najlepiej z doświadczeniem na rynku aplikacji mobilnych i jeszcze z zapleczem programistów, to już w ogóle sukces gwarantowany, ale jeśli takiego nie posiada to też sobie spokojnie poradzimy. Mile widziana osoba z Wrocławia i okolic, ale nie jest to warunek konieczny.

Jeśli nie mamy na coś pomysłu, to pewnie mamy ich trzy lub pięć i analizujemy, który będzie najlepszy. Jesteśmy kreatywni, mamy sporo pomysłów na inne aplikacje i nie tylko. Zaczęliśmy od
pomysłu, który naszym zdaniem ma szansę najszybciej "chwycić" i dzięki temu pozwolić nam na realizację innych projektów.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/0VGG7cqTwCo

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Aplikacja mobilna Szukam inwestora

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl