BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Szukam wspólników do budowy nieruchomości, zysk od 10% rocznie

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Ulica Londyńska 27
Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 26 listopada 2018

ID ogłoszenia: #443
liczba wyświetleń: 911
Ogłoszenie: Szukam wspólników do budowy nieruchomości, zysk od 10% rocznie jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Zostań wspólnikiem i zarabiaj z nami rocznie 10%

Mamy dla Ciebie propozycję inwestycyjną z perspektywą wysokich zysków ze sprzedaży domów i mieszkań w stolicy Polski. Proponujemy, abyście został częścią mieszkaniowych projektów Inwestycyjnych i zarabiali jak deweloperzy jednocześnie z ograniczeniem ryzyka i bez konieczności angażowania się w proces realizacji.

Umowa Inwestycyjna skonstruowana jest w taki sposób, aby zagwarantować Ci 10% stopę zwrotu w skali roku. Próg wejścia wynosi już od 200 000 zł.

Forma przystąpienia do biznesu to notarialne nabycie udziałów w spółkach celowych. Spółki są powołane do sfinansowania, realizacji i sprzedaży mieszkań i domów w zależności od konkretnego prowadzonego projektu. Stajecie się Państwo współwłaścicielami przedsiębiorstwa. Horyzont Inwestycyjny wynosi 2 lata i pozwala w tym czasie zrealizować zyski znacznie przekraczające średnią rynkową, co dodatkowo podnosi bezpieczeństwo inwestycji.

Zapraszam po więcej informacji i do współpracy.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/nhCPOp4A2Xo

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

budowa nieruchomości

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl