BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Szukam wspólnika lub inwestora do budowy domów

Informacje podstawowe:

Miasto Wieszowa
Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 26 listopada 2018

ID ogłoszenia: #445
liczba wyświetleń: 886
Ogłoszenie: Szukam wspólnika lub inwestora do budowy domów jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Posiadam 15 działek budowlanych w centrum gminy Przyrów, po 1200m2 każda, wraz z drogami. Bezpośrednio przy działkach otoczenie nowych domków jednorodzinnych i cały czas powstających, przy domach świeżo położona droga asfaltowa. Nieruchomość według planu posiada oznaczenia MNU, media bezpośrednio przy działkach.

Spokojna okolica otoczona lasem. Moje oczekiwania wobec inwestora lub wspólnika to wybudowanie na tychże działkach domów jednorodzinnych o pow.ok.100m2, które będą tańsze dla potencjonalnego nabywcy niż mieszkanie w pobliskiej Częstochowie.

Wiele osób mieszkających w Przyrowie dojeżdża do Częstochowy jest to odległość ok.30km. Ze swojej strony daję oczywiście działki i mogę się częściowo zaangażować finansowo lub przeznaczyć działki na zdobycie kredytu potrzebnego do budowy. Zapraszam do kontaktu.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl