BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Szukam inwestora do stworzenia aplikacji dla ludzi aktywnych sportowo

Informacje podstawowe:

Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 03 października 2023

ID ogłoszenia: #9312
liczba wyświetleń: 305
Ogłoszenie: Szukam inwestora do stworzenia aplikacji dla ludzi aktywnych sportowo jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Aplikacja, która polega na rywalizacji z innymi uczestnikami. Skierowana do ludzi uprawiających sporty tj bieganie, jazda na rowerze czy rolkach. Użytkownik widzi po włączeniu apki takie parametry jak przejechane kilometry, spalone kalorie, prędkość jazdy itp. oraz mapę. Na mapie wyznaczone są trasy wyścigów. Jeżeli osoba jadąca na rowerze znajdzie się blisko wyznaczonej trasy zostanie poinformowany o możliwości rywalizacji. Trasy na mapie google zostaną naniesione przez współrzędne geograficzne. Gdy użytkownik znajdzie się w niedalekiej odległości od trasy, a wskaże to włączona lokalizacja w smartfonie, to będzie mógł wziąć udział w wyścigu, w którym swoje czasy mierzyli inni użytkownicy aplikacji. Na koniec trasy zostanie policzony czas przejazdu. Koniec trasy wyznacza współrzędna geograficzna wprowadzona do aplikacji. Gdy gracz znajdzie się w odpowiedniej współrzędnej geograficznej wyścig zostanie zakończony i gracz zobaczy osiągnięte wyniki na tym odcinku. Użytkownik ma możliwość udostępnić swój czas w sieci, poznać wyniki innych użytkowników. Gra daje możliwość rywalizowania. Trasy będą opracowywane ze sponsorami tj. marki sportowe czy urzędy miast. W każdym mieście będzie kilka tras w różnych regionach tak, aby infrastruktura była przygotowana do tego typu rozrywki, np. nowe ścieżki rowerowe, które miasto chce wypromować lub chodniki.

Kolejną możliwością w grze są różnego rodzaju misje, które będą się zmieniać z każdym miesiącem. Gracz będzie musiał pojawić się w kilku zakątkach miasta, aby zebrać wszystkie punkty lub wykonać jakąś akrobacje w wyznaczonym do tego miejscu i zarejestrować aparatem w swoim smartfonie. Przykładową trasą wyścigu będzie np. okrążenie Stadionu Narodowego i sprawdzenie swojego czasu. Przykładową misją będzie przejazd wyznaczonym szlakiem, który będzie trwał 15km i załączeniem zdjęcia 4 czerwonych aut na tej trasie, a następnie załączenie ich na koniec rozgrywki do aplikacji. Oczywiście to nie koniec pomysłów.

Zapraszam wizjonerów do stworzenia gry w życiu, która ma na celu wspieranie aktywności fizycznej, promocję miast i ciekawych terenów oraz formę rywalizacji i rozrywki.

Zdjęcia:

Tagi:

apliakcja gra sport rozrywka rywalizacja bieganie fitness rower rolki rozgrywka innowacja Szukam inwestora

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl