BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Szukam inwestora do spółki

Informacje podstawowe:

Województwo małopolskie
Miasto Kraków
Wysokość poszukiwanego kapitału 3 700 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Profil działalności innowacyjne pokrycia podłogowe
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 29 lipca 2022

ID ogłoszenia: #7799
liczba wyświetleń: 786
Ogłoszenie: Szukam inwestora do spółki jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Wraz ze wspólnikami przygotowujemy projekt o wartości 4 mln zł.

Poszukujemy Inwestora / inwestorów na kwotę 3,7mln oferując udziały w firmie

Firma ma opracowaną technologie i jest przygotowana do produkcji wyrobów z branży wykończeniowej wnętrz, a dokładnie innowacyjnych pokryć podłogowych: cokołów i płytek wykładzinowych pokrytych włóknem poliamidowym.

Finansowanie umożliwi zakup linii technologicznych i rozkręcenie firmy. Mamy opracowaną technologię, wybranych dostawców komponentów linii produkcyjnej wraz z koncepcją i projektem, głównego wykonawcę, dostawców materiałów i półproduktów. Jesteśmy po rozmowach z odbiorcami na terenie kraju wraz głównym dystrybutorem oraz mamy kontakty z potencjalnymi odbiorcami zagranicą. Mamy konkretne zapotrzebowanie na nasz produkt, listy referencyjne zapewniają już na początek zbyt na produkcję w pierwszym roku kalendarzowym po uruchomieniu linii. Mamy przygotowaną strukturę organizacyjną firmy i biura handlowego z podziałem regionalnym oraz zespół ludzi mających duże, minimum 20 letnie doświadczenie w branży wykładzinowej, finansowej technologicznej i handlowej.

Mam ponad 20 letnie doświadczenie w technologii, kandydat na dyrektora handlowego ma 25 letnie doświadczenie branżowe, w tym także w koncernach międzynarodowych. Pierwszy z wspólników ma 25 letnie doświadczenie branży finansowej. Drugi z wspólników jest z branży pokryć podłogowych, właściciela dużej firmy branżowej z prawie 30 letnim doświadczeniem, członka i prezesa organizacji gospodarczych, posiadającego dużą wiedzę w marketingu branży podłogowej. W grudniu 2021 pozyskaliśmy wspólnika z mniejszym kapitałem, dzięki któremu ruszyliśmy z firmą przygotowując ją do wejścia głównego inwestora. Pozyskana kwota w zupełności wystarczy na pełne rozkręcenie produkcji.
Projekt polega na zbudowaniem dużej firmy produkcyjnej od podstaw o trwałej i wysokiej rentowności, wielokrotnie więcej wartej od kwoty inwestycji.

Zainteresowanych proszę o kontakt

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Szukam inwestora poszukiwany inwestor inwestor do spółki Udziały w firmie wykończenia wnętrz płytka wykładzinowa udziałowiec innowacyjne pokrycia podłogowe

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl