BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Szukam inwestora do rozbudowy glampingu

Informacje podstawowe:

Ulica Podgrodzie 63
Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 30 listopada 2018

ID ogłoszenia: #491
liczba wyświetleń: 2204
Ogłoszenie: Szukam inwestora do rozbudowy glampingu jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Glamping Podgrodzie to zakończony pierwszy etap projektu pod tą samą nazwą.

Idea glampingu – dość znana w Europie i na świecie, a w Polsce będąca w stanie początkowym – daje ogromne możliwości rozwoju w sektorze szeroko pojętej turystyki pobytowej.

Glamping czyli luksusowy biwak jest atrakcyjną alternatywą dla pospolitego campingu. Daje możliwość przebywania w naturze, ale bez konieczności rezygnowania z luksusowej oferty hotelu..

Nasz projekt, na który składają się: Jurta mongolska, Namiot sferyczny, Tipi indiańskie oraz apartament z widokiem na jezioro mają za sobą już pierwszy sezon, który zakończył się sukcesem. Przyjmowaliśmy klientów niemal z całej Europy – głównie Niemców, ale gośćmi byli również Duńczycy, Szwedzi, Holendrzy, Czesi, Ukraińcy oraz Polacy.

Z nadzieją planujemy przyszły rok. Chcemy rozszerzyć naszą ofertę i na znacznie większym terenie zbudować kilka kolejnych Jurt, namiotów sferycznych, namiotów typu safari oraz wzbogacić propozycję o usługi towarzyszące typu SPA, przystosować istniejące obiekty do funkcji restauracji, dokupić sprzęt rekreacyjny oraz stworzyć podstawową infrastrukturę portu jachtowego.

Chcielibyśmy również utworzyć portal lub serwis internetowy promujący tę formę uprawiania turystyki. Poza sezonem, ofertę można zdecydowanie wzbogacić o imprezy okolicznościowe oraz integracyjne i szkoleniowe dla firm.

Zdjęcia:

Zobacz film:

Zobacz mapę:

Tagi:

glamping luksusowy biwak camping

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl