BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Szukam inwestora 120 - 300 tys. 2,5 - 3% miesiąc

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Ulica Wojska Polskiego 74/2
Cena sprzedaży do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 04 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #540
liczba wyświetleń: 747
Ogłoszenie: Szukam inwestora 120 - 300 tys. 2,5 - 3% miesiąc jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Witam serdecznie, pilnie poszukuje Inwestora na rozwój działalności. Handel zagraniczny ze wschodem ( nie Chiny ) hurtowy całopojazdowy (21t.). Posiadam 10 letnie doświadczenie w handlu ze wschodem, posiadam wykształcenie - studia podyplomowe S G H „Handel ze Wschodem”.

Od 01/2018 prowadzę swoją działalność gospodarczą w zakresie doradztwa handlowego ze wschodem oraz handel ze wschodem. Od 01/2018 do 10/2018 uzyskany średni wpływ na konto 27 000 na miesiąc.

W tej chwili skończyłem opracowanie nowego realnego bardzo dochodowego projektu związanego z handlem ze wschodem i potrzebuje kapitał na obrót w wysokości 120 000 - 300 000 pln. Projekt dopięty na ostatni guzik: analiza rynku Polskiego jak i Europejskiego w kierunku opłacalności, jest większy popyt niż podaż tego towaru, zapotrzebowanie jest ogromne, analiza cenowa cen zakupu i cen sprzedaży, cena bardzo konkurencyjna w porównaniu do konkurencji, przeprowadzony rozmowy i negocjacji z dostawcami, przeprowadzone rozmowy z odbiorcami, realne sprawdzenie rynku ( ogłoszenie z wyliczoną ceną sprzedaży, duże zainteresowanie ) - baza odbiorców rośnie z dnia na dzień jest kilku bardzo dużych i kilka średnich odbiorców, już są zamówienia na kilkanaście samochodów i ciągle rośnie, bardzo duży potencjał projektu.

W kalkulacji ceny zakupowej uwzględniłem 30% wyższą cenę, cena transportu przy kalkulacji zawyżona o 10%, to pomoże uniknąć ryzyka związanego ze zmianą ceny zakupowej ( korekta ceny sprzedaży), ceny transportu oraz zmiany kursu walut. Rentowność 15,69%
Proponuje 2,5-3 % miesięcznie od kwoty kapitału do uzgodnienia. Umowa na 6 - 12 miesięcy.

Tylko poważne oferty.
Szczegóły na telef. lub spotkanie.


Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/tsUOCqrDAWQ

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Handel zagraniczny ze wschodem

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl