BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Szkoła językowa o nieskazitelnej reputacji na sprzedaż

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Cena sprzedaży 150 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 14 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #659
liczba wyświetleń: 904
Ogłoszenie: Szkoła językowa o nieskazitelnej reputacji na sprzedaż jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Please, contact us for English version.

Sprzedamy prężnie rozwijającą się i bardzo rentowną szkołę językową, której siedziba mieści się w centralnej Warszawie, zaraz przy jednym z głównych węzłów przesiadkowych (metro, pociągi lokalne i dalekobieżne, autobusy, tramwaje). Szkoła została założona w 2011r, szczyci się historią nauki ponad 1000 weryfikowalnych studentów i prawie 100 firm.

Na rynku warszawskim logo szkoły jest znane i dobrze kojarzone. Szkoła jest w pełni wyposażona i funkcjonująca, z własną bazą danych kursantów, oferuje różnorodne kursy stacjonarne, online oraz z dojazdem do klienta.

Lokal z całkowitym umeblowaniem o łącznej powierzchni 90m2 w bardzo dobrym standardzie składa się z 3 sal wykładowych, 1 x WC, sekretariatu, holu i pokoju socjalnego.

Kwota odstępnego to 150 000 zł.
W zamian za tę kwotę oferujemy :
Przejęcie szkoły wraz uczniami, zobowiązujemy się przekazać cały know-how prowadzenia szkoły, wszystkie kontakty, wzory dokumentów oraz pomoc w sprawnym przejęciu zarządzania firmą. Cena zawiera również wszystkie projekty graficzne, bogate profile w mediach społecznościowych, aplikacjach mobilnych i online (Facebook, Instagram, Google, LinkedIn, Yelp, YouTube, Twitter, Whatsapp Business), stronę www wraz z domeną. Strona www jest nowoczesna, pięknie zaprojektowana, intuicyjna i responsywna, z funkcją wypełniania testów poziomujących dla 7 głównych języków europejskich oraz harmonogramem zajęć na cały rok szkolny z możliwością bezpośredniego rezerwowania terminów i rejestracji on-line. Strona www oparta jest o środowisko Joomla (z edytowalną funkcjonalnością całości strony oraz wsparciem zaprzyjaźnionego moderatora).

Szkoła wyposażona jest w mediatekę z wszelkimi podręcznikami, książkami do wypożyczenia, grami planszowymi czy multimedialnymi, zabawkami oraz pomocami naukowymi dla nauczycieli i kursantów, w tym kompletne zestawy podręczników i materiały dodatkowe dla nauczycieli. Językiem dominującym w mediatece jest język angielski, obejmując wszystkie poziomy - od A1 do C2.
Szkoła posiada kserokopiarkę/drukarkę/skaner (dzierżawa), 4 laptopy, Internet bezprzewodowy, 4 odtwarzacze CD, 7 stołów, 9 krzeseł zwykłych, 2 obrotowe, 2 składane i 6 z pulpitami, 4 x tablice magnetyczne, jedną przenośną tablicę na stojakach, wieszaki, kanapa, 2 stoliki kawowe i wbudowane siedziska w pokoju socjalnym, biurko-recepcję, czajnik, dystrybutor wody, szyldy zewnętrzne na budynku oraz wewnętrzne.

Miesięczny czynsz za wynajem lokalu, w którym mieści się szkoła jest w naprawdę bardzo korzystnej cenie. W koszcie wynajmu znajduje się również koszt mediów, w tym ogrzewania.

Inne zobowiązania/umowy firmy to comiesięczna opłata za Play, crm software, dzierżawę drukarki, umowa na serwer i domenę, wynagrodzenia własne (zalecamy zakup pracującej parze/trójce lektorów) oraz dla ew. dodatkowej kadry językowej/administracyjnej. Nasz software to system LangLion, w którym obsługiwana jest cała administracja, harmonogramy zajęć i bezpośrednia komunikacja z naszymi kursantami, a także moduł wirtualnej biblioteki oraz połączenie z systemem rejestracji i testów poziomujących na stronie www. Nawigacja w tym systemie odbywa się w różnych językach, co jest pomocne lektorom z poza kraju.

Dysponujemy 3 salami lekcyjnymi, dwie z nich mogą pomieścić 6 kursantów, a trzecia 4.
Pokój socjalny, w którym znajduje się miejsce na wydarzenia szkolne dysponuje stolikami kawowymi i siedziskami, a dodatkowo – w części sekretariatu – znajduje się tu biurko, krzesło i laptop dla recepcji. W pokoju znajduje się też sofa skórzana, kominek i wielofunkcyjna drukarka.

Nasza szkoła to firma o wspaniałej reputacji (5 gwiazdek z pięciu na wszystkich portalach, w tym gowork), dużym zaufaniu i rozpoznaniu lokalnym. Charakteryzujemy się najlepszą obsługą kursantów i osiąganiem sukcesów przez kursantów. W założenie tej firmy włożyliśmy wiele wysiłku jednak z powodów osobistych jesteśmy zmuszeni sprzedać szkołę.

Więcej szczegółów udzielimy na ew. spotkaniu.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/alntq-WvZZM

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

szkoła językowa

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl