BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Studio Mebli Kuchennych w Warszawie poszukuje wspólnika z własnym zapleczem produkcyjnym

Informacje podstawowe:

Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
Forma prawna Jednoosobowa działalność gospodarcza
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 18 marca 2024

ID ogłoszenia: #9798
liczba wyświetleń: 145
Ogłoszenie: Studio Mebli Kuchennych w Warszawie poszukuje wspólnika z własnym zapleczem produkcyjnym jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Studio Mebli Kuchennych w Warszawie poszukuje wspólnika z własnym zapleczem produkcyjnym.

Opis studia: funkcjonujące i utrzymujące standard oraz bieżące trendy sprzedażowe, o powierzchni 73 m2 działające w prestiżowej Galerii Handlowej w Warszawie. Bardzo dobra lokalizacja, doskonały dojazd, duży, bezpłatny parking dla klientów, blisko centrum Warszawy. W obiekcie jest wydzielona strefa dostaw z windą towarową.

Salon przedstawicielski włoskiego producenta mebli kuchennych. 30-letnia współpraca, oparta na atrakcyjnych warunkach.

Studio sprawnie prowadzi nieprzerwaną działalność od 1993 roku i na bieżąco przyjmuje zamówienia. Podstawowy zakres działalności stanowi projektowanie, produkcja krajowa lub import z Włoch wysokiej jakości mebli kuchennych. Studio współpracuje z ekipami profesjonalnych montażystów. W zakres oferty i usług wchodzą m. in. meble kuchenne, szafy i garderoby, zabudowa wnęk, wyposażenie biura, meble łazienkowe, meble inne. Kompleksowa realizacja zestawów włącznie z blatami oraz sprzętem AGD. Studio posiada wypracowane bardzo dobre kontakty z dostawcami, projektantami i montażystami. Współpracujemy z producentami i dystrybutorami sprzętu AGD – Franke, Bosch, Siemens, Electrolux, AEG, Falmec, itp.

Studio mebli kuchennych posiada własną stronę www, domenę, łącze internetowe oraz efektowną ekspozycję z wyposażeniem, która obejmuje kompletne ekspozycje mebli wraz ze sprzętem AGD, oświetleniem, dekoracjami i dodatkami. Stojaki z próbnikami frontów (drewno, mdf, ramki alu + szkło, uchwyty). Elementy dekoracyjne.

Niski czynsz najmu, w kosztach wliczone są: czynsz – opłaty miesięczne ( w tym woda, centralne ogrzewanie, parking) dodatkowo energia elektryczna wg licznika . Wszystkie media podłączone, ogrzewanie w cenie - bezobsługowe.

Brak zawartych umów z pracownikami.
Możliwości rozwoju współpracy z deweloperami i projektantami wnętrz, a także w kierunku kompleksowego wykańczania wnętrz.

Wyposażenie i urządzenia studia

Studio jest obecnie wyposażone w pięć kompletnych ekspozycji zestawów meblowych w różnej konfiguracji, z oświetleniem LED, różnymi elementami dekoracyjnymi, z kamiennymi i laminowanymi blatami oraz okładzinami ściennymi, wyposażonych w markowy sprzęt AGD (Siemens, Electrolux, Franke, Blanco, Faber, itp.), wyposażenie BLUM, PEKA, cała gama wzorników (uchwyty, ekspozytory frontów, ramki Alu, próbniki laminatów, ekspozytory różnych producentów z kolekcjami i wzorami blatów z konglomeratów kwarcytowych, spieków gresowych/ ceramicznych i innych materiałów), aktualne katalogi dostawców. Własna klimatyzacja, podłoga, jarzeniowe i halogenowe oświetlenie punktowe.

Część biurowa: biurko, regał biurowy, fotele, komputer z legalnym oprogramowaniem, duży monitor, drukarka, skaner. Profesjonalne oprogramowanie z licencjami dożywotnimi oraz program CAD do projektowania i zamawiania włoskiego producenta.

Terminal płatniczy. Zewnętrzne elementy reklamowe: podświetlony kaseton, banery, stojaki, logo studia. Strony internetowe z własnymi domenami i adresem e-mail, grafiki, logo, zdjęcia, wizualizacje, projekty.

Oferta ważna od zaraz, zainteresowanych zapraszam do kontaktu i wizyty w Studio, najlepiej w umówionym terminie. Zdjęcia studia wysyłamy pocztą e-mail.

Po podpisaniu umowy zapewniamy obsługę klienta, projektowanie, udostępnienie kontaktów do dostawców, partnerów biznesowych i zapoznanie z kontrahentami.

Zdjęcie poglądowe

Fot.: https://unsplash.com/photos/white-and-black-kitchen-counter-oCw5_evbWyI

Zdjęcia:

Tagi:

studio mebli kuchennych studio mebli meble kuchenne poszukiwany inwestor

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl