BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedaż zorganizowanej części przedsiębiorstwa-masarnia Nieścior Sp. z o.o. w upadłości

Informacje podstawowe:

Województwo lubelskie
Ulica Przemysłowa 12
Cena sprzedaży 3 650 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Rok rozpoczęcia działalności 1991
Nieruchomość na własność tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 28 lutego 2019

ID ogłoszenia: #1419
liczba wyświetleń: 1940
Ogłoszenie: Sprzedaż zorganizowanej części przedsiębiorstwa-masarnia Nieścior Sp. z o.o. w upadłości jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Warunki ofertowego przetargu nieograniczonego na sprzedaż zorganizowanej części przedsiębiorstwa
w rozumieniu art. ss1 Kodeksu cywilnego wchodzącej w skład masy upadłości Masarni Nieścior Sp. z o.o. w upadłości

I. Zorganizowanej części przedsiębiorstwa w rozumieniu art. 551 Kodeksu cywilnego wchodzącej w skład masy upadłości Masarni Nieścior Sp. z o.o., w skład której wchodzą nieruchomości o powierzchni 1,04 ha zabudowana kompleksem budynków masarni i ubojni, które obejmują m.in. budynek główny masarni, garaż, budynek gospodarczy, myjnię samochodową, budynek ubojni, magazyn, chłodnie, przyłącze kanalizacyjne i wodociągowe, skład opału, czy też budynek podczyszczalni ścieków o charakterze produkcyjnym, magazynowym, administracyjno-socjalnym i pomocniczym o powierzchni użytkowej: jednokondygnacyjny budynek przemysłowy o powierzchni zabudowy 1745 m kw., jednokondygnacyjny budynek transportu i łączności o powierzchni zabudowy 231 m.kw., dwukondygnacyjny budynek biurowy o powierzchni zabudowy 218 m.kw., jednokondygnacyjny budynek przemysłowy o powierzchni zabudowy 79.m2, wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem, stanowiącymi zorganizowaną całość przystosowaną do prowadzenia masarni, położone w Księżpolu przy ul. Przemysłowej 12, w tym nieruchomość, na którą składają się dziatki gruntu:
- o numerze ewidencyjnym 212/5 dla której prowadzona jest księga wieczysta nr ZA1B/00034357/9
- o numerze ewidencyjnym 212/9, dla której prowadzona jest księga wieczysta nr ZA1B/00044872/8
wraz z ruchomościami w postaci środków trwałych oraz wyposażenia, z wyłączeniem środków pieniężnych oraz należności od dłużników upadłego.

II. Sprzedaż przedmiotu określonego w pkt. 1 nastąpi za cenę nie niższą od ceny 3.650.000,00 zł netto (słownie: trzy miliony sześćset pięćdziesiąt złotych 00/100). Cena wywoławcza nie obejmuje środków pieniężnych oraz należności od dłużników upadłego, zapasów magazynowych i wyrobów gotowych.

III. Wadium wynosi 10% ceny określonej w pkt. II tj. - 365.000,00 zł - należy wpłacić na konto upadłej spółki w terminie do nie później niż 31 marca 2019r.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

masarnia Sprzedaż przedsiębiorstwa upadłośćWszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl