BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedaż salonu włoskich płytek

Informacje podstawowe:

Województwo pomorskie
Miasto Gdańsk
Cena sprzedaży 400 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Województwo
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 09 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #857
liczba wyświetleń: 866
Ogłoszenie: Sprzedaż salonu włoskich płytek jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Sprzedajemy show-room włoskich płytek umieszczony na jednej z głównych dróg miasta Al. Grunwaldzka 211, biznes funkcjonuję od 2015 roku, punkt mieści się w samym centrum, obok sklepy z podłogami, drzwiami, ogromne natężenie ruchu.

Są stali detaliczni klienci, architekci, firmy budowlane. Biznes rozkręcony. Nie potrzebuję żadnej dodatkowej inwestycji. Jesteśmy jedynym salonem w całym Trójmieście, który współpracuję ze wszystkimi dostawcami zagranicznych płytek, to jest dość ważne, bo biznesu na krajowym segmencie nie zrobisz.

Natomiast marża u nas od 30% do 130%. Większość płytek dostępna na naszej ekspozycji jest do ściągnięcia od dystrybutora w ciągu 2-3 dni. Z niektórymi dostawcami mamy umowę na wyłączność, co daję gwarancję stałych i fajnych zysków.

Zebraliśmy prawie wszystko z zagranicznych płytek, który są dostępne od ręki w Polsce. Bo logistyka jest dość ważnym elementem sukcesu każdego biznesu.

Lokal ma 150m2 (Biuro -30m2 oraz 330 m2 ekspozycja). Jak gratis oddajemy jeszcze rektyfikowane płytki z magazynu w ilości około 600m2 (cena detaliczna od 140 do 180zł m2).

Comiesięczne przychody od 130 000,00 netto. Zwrot inwestycji w ciągu 2,5 lat.

ps. Cena podana w netto

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

salon włoskich płytek shoow-room

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl