BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedaż niezwykłego budynku w centrum miasta

Informacje podstawowe:

Województwo dolnośląskie
Miasto Lubań
Ulica Rynek Sukiennice 25
Kwota inwestycji 2 800 000 PLN
2 800 000 PLN
Zaktualizowano: 12 września 2023
W systemie jeszcze: 0 dni

ID ogłoszenia: #9170
liczba wyświetleń: 30
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe
Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDFOpis ogłoszenia:

Jest to niesamowity obiekt, który wymyka się jakiejkolwiek kategoryzacji.

Nie można powiedzieć wprost, że jest to kamienica, dom lub budynek usługowy. Budynek ten w pewnym sensie odpowiada wszystkim tym określeniom. Jest to wspaniały budynek w ścisłym centrum miasta na przeciwko zabytkowego ratusza. Na zewnątrz wygląda jak dwie kamienice.

Parter i pierwsze piętro przeznaczone na działalność gospodarczą ( obecnie kawiarnia i agencja opłat), piętro drugie i trzecie to duże luksusowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 220 m². Cały budynek to około 450 m². Budynek jest funkcjonalnie połączony z Galerią Łużycką. Możliwość korzystanie z windy i komunikacji przyległej hali. Budynek posiada oddzielne liczniki na prąd i gaz dla części usługowej i mieszkalnej. Obiekt został wzniesiony w 2010 roku i jest częścią rewitalizacji zabudowy śród rynkowej jest nowy, lecz na zewnątrz wygląda jak zabytek.

Miejsce gdzie znajduje się budynek jest szczególne, znajduje się w pobliżu niego najstarszy obiekt w mieście, czyli studnia. Ma to ogromne znaczenie pod względem energetyki otoczenia bowiem przestrzeń jest pod wpływem bardzo korzystnego oddziaływania pozytywnej energii. Zostało to sprawdzone podczas badań radiestezyjnych. Dodatkowe zalety to doskonała lokalizacja centrum Lubania, do granicy Niemiec tylko 25 km, do granicy Czeskiej 15 km.

Część mieszkalna to willa w rynku, 12 pomieszczeń, jedno z nich posiada przeszklony dach idealne na pracownię dla malarza. Możliwość wszechstronnego wykorzystania obiektu np. restauracja, mały hotel, pracownie, biura, sklep, punkty usługowe. Lubań jest dobrze położony pod względem turystycznym i dobrze skomunikowany ze względu na A4, bardzo blisko znajduje się sporo atrakcji turystycznych - Zamek Czocha, Świeradów, Karpacz, Szklarska Poręba , Frydlant, Gorlitz. Do Drezna autostradą to około 1h, na lotnisko do Wrocławia 1,5 h.

Podczas budowy zachowano przedwojenny wygląd obydwu kamienic, jednak w środku zastosowano nowatorskie rozwiązania architektoniczne z wielką dbałością o każdy szczegół. Wnętrza zaprojektowane są z wykorzystaniem sztuki aranżacji przestrzeni Feng Shui.

kontakt email: [Dane kontaktowe dostępne po zalogowaniu na prawej kolumnie]

Zdjęcie poglądowe
Fot.:

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

lokal gastronomiczny doom nieruchomości Sprzedamy nieruchomośćWszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl