BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedaż marki - produkty high-end

Informacje podstawowe:

Cena sprzedaży 600 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 21 listopada 2018

ID ogłoszenia: #389
liczba wyświetleń: 930
Ogłoszenie: Sprzedaż marki - produkty high-end jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Oferta dla firm, które w obecnej sytuacji redukują zatrudnienie i są gotowe postawić na jakość produktu, stabilność i większy margines zysku.

Posiadam markę o dopracowanej ofercie kojarzoną z najwyższą jakością i bardzo drogimi produktami high-end.

Osobiście wykorzystuję stworzony potencjał w minimalnym stopniu, realizując jedynie kilka zamówień rocznie na granicy cen zaporowych. Klienci są gotowi oczekiwać na moje produkty nawet kilkanaście miesięcy. Tym samym realny potencjał marki i produktów jest zupełnie niewykorzystywany. Produkty są bardzo stabilne i odporne na próbę czasu. Materiał wiodący to stal.

Otrzymuję propozycje dystrybucji z całego świata co oznacza duże możliwości dywersyfikacji. Jestem zdecydowany na odsprzedanie marki lub też inne sensowne formy współpracy.

Oferta umożliwia stworzenie atrakcyjnego show-room od 60 do 200 mkw.

Udostępniam katalogi po kontakcie mailowym.

Nie jestem zainteresowany kontaktem z inwestorami, ale jedynie firmami lub ludźmi z realnym obyciem produkcyjnym i zapleczem technologicznym głównie w aspekcie obróbki stali i posiadania odpowiednich obrabiarek oraz fachowej kadry aby szybko wdrożyć projekt przy moim wsparciu na terenie firmy.

Podana cena dotyczy minimalnego wariantu przejęcia. Pełny transfer i przejęcie wszystkich projektów tj. ponad 50 produktów również nowych i nie prezentowanych w katalogu - 1-1,2 mln.

Zdjęcia:

Tagi:

produkty high-end Sprzedaż marki

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl