BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam zyskowną i stabilną Finansowo Firmę działającą już od 2005r

Informacje podstawowe:

Województwo łódzkie
Miasto Zelów
Cena sprzedaży 260 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 15 listopada 2018

ID ogłoszenia: #299
liczba wyświetleń: 614
Ogłoszenie: Sprzedam zyskowną i stabilną Finansowo Firmę działającą już od 2005r jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Wystawiam na sprzedaż całą moją Firmę tj. 3 Placówki Partnerskie wiodącego na rynku Banku z obsługą płatności, udzielaniem kredytów.

Placówki znajdują się w lokalach o bardzo niskim czynszu, dochodowość jest nieprzerwana od 2008/2009r, placówki nie były nigdy na faktycznej stracie. Cena jest x krotnością miesięcznego zysku NETTO. Więcej informacji można uzyskać po spotkaniu ze mną. Pracownicy w Placówkach są dobrze wyszkoleni i nie ma problemu ze zdalnym prowadzeniem Placówek.

Cena do niewielkiej negocjacji ze względu na bardzo dobrą płynność, bazę lojalnych Klientów i działający sprawnie i bezproblemowo biznes funkcjonujący już na Rynku 13 lat, biznes zbudowany ciężką pracą i zaangażowaniem, biznes który przetrwał kryzys Bankowy z przed prawie 10 lat. Niskie stałe koszty. Wysokie i stabilne zyski netto. Sprzedaje biznes z powodów osobistych - informacja jedynie dla osób zainteresowanych. Zapraszam do kontaktu.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/LTxCtKYw-_E

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl