BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam zakład kamieniarski i kopalnię granitu w ciągłej eksploatacji

Informacje podstawowe:

Województwo dolnośląskie
Miasto Strzegom
Cena sprzedaży do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 03 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #789
liczba wyświetleń: 2591
Ogłoszenie: Sprzedam zakład kamieniarski i kopalnię granitu w ciągłej eksploatacji jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Do sprzedania zakład kamieniarski koło Strzegomia (ok. 12km), położony w województwie dolnośląskim, oddalony od autostrady A-4 – 5 km, w tym również kopalnię granitu o powierzchni całkowitej 16 ha.

Kamieniołom wyposażony jest w park maszynowy służący do wydobycia i przerobu granitu: dźwigi, ładowarki, perforatory, łupiarki, wiaty do obróbki ręcznej i mechanicznej, wagę i inne urządzenia.

Zakład kamieniarski w toku produkcji zatrudniający 30 osób. Przedsiębiorstwo znajduje się w dwóch obiektach oddalonych od siebie ok 200 metrów (o pow. 64,09 a i 27 a + pole o powierzchni 60 arów). Oba zakłady są ogrodzone, utwardzone kostką i płytami granitowymi, monitorowane.

Na terenie zakładów posadowione są hale obróbki kamienia, wiaty stalowe oraz budynki biurowe z częścią socjalną (obiekty posiadają wszystkie media).

Park maszynowy zakładu kamieniarskiego:
4 szt. diakersów od ø 220 ø 300, 1 linka do cięcia bloków do 3 m wysokości, 7 szt. cyrkularek w tym jedna ø 1000 , 13 szt. elektrowciągów, 3 szt. sprężarek śrubowych, 2 szt. piaskarek, groszkownica .

W tym również:
samochód ciężarowy Iveco wywrotka, Tir Scania samochód ciężarowy Kia, 4 szt. wózków widłowych, ładowarka Kramer udz. 2,5 t, 3 szt. dźwigów suwnica, 3 szt. oczyszczalni wody

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

zakład kamieniarski kopalnia granitu

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl