BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam zakład gorseciarski - produkcja eleganckiej bielizny damskiej

Informacje podstawowe:

Województwo podlaskie
Cena sprzedaży 1 900 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Europejski
Rok rozpoczęcia działalności 1996
Powód sprzedaży Przejście na emeryturę.
Firma jest zyskowna? tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 05 marca 2019

ID ogłoszenia: #1460
liczba wyświetleń: 1119
Ogłoszenie: Sprzedam zakład gorseciarski - produkcja eleganckiej bielizny damskiej jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Oferta sprzedaży dotyczy działającego i dochodowego przedsiębiorstwa w postaci zakładu gorseciarskiego, produkującego elegancką bieliznę damską.

Jest to oferta sprzedaży zorganizowanego przedsiębiorstwa, dotyczy również praw wynikających z umów pracy, najmu oraz innych składników materialnych i niematerialnych przeznaczonych do prowadzenia dalszej działalności.

Firma ma ugruntowaną pozycję na rynku bieliźniarskim, a wyroby sprzedawane są do salonów i sklepów z bielizną, gdzie cieszą się uznaniem klientek, ze względu na idealne dopasowanie sylwetki, wysoką jakość wykonania oraz względy estetyczne i ciekawy design.

Obecnie firma pracuje w systemie jednozmianowym. Istnieje możliwość zwiększenia zatrudnienia oraz sprzedaży, także za granicą, gdzie polska bielizna cieszy się renomą. Polscy producenci bielizny ok. 40 % produkcji sprzedają za granicę, a produkcja bielizny damskiej w Polsce to jeden z najszybciej rosnących segmentów sektora odzieżowego. Jako uzupełnienie asortymentu jest możliwość rozszerzenia produkcji o kostiumy kąpielowe, koszulki, czy bieliznę erotyczną.

W skład oferowanego przedsiębiorstwa wchodzi kompletny park maszynowy, surowce do produkcji, wyroby gotowe, należności od odbiorców, zobowiązania wobec dostawców, znaki towarowe, logo. Dysponuje wyceną rzeczoznawcy.

Oferuję pełne wsparcie posprzedażowe.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

zakład gorseciarski Sprzedam zakład produkcji elegancka bielizna damska rynek bieliźniarski produkcja bielizny

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl