BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam wysoko-rentowny sklep internetowy (motoryzacja)

Informacje podstawowe:

Miasto województwo mazowieckie
Cena sprzedaży 280 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Europejski
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 03 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #784
liczba wyświetleń: 830
Ogłoszenie: Sprzedam wysoko-rentowny sklep internetowy (motoryzacja) jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Przedmiotem ogłoszenia jest prosperujący sklep internetowy, specjalizujący się w komponentach układu hamulcowego, założony w 2015. (Sklep detaliczny, w dalszej perspektywie – hurtownia wyspecjalizowana ). Firma prowadzi własny import, dzięki czemu zakładamy kierunek hurtowy (warsztaty, niewielki hurtowni, sklepy z częściami zamiennymi).

Sklep pozycjonuje się jako fachowca do spraw układu hamulcowego. Oferta sklepu zawiera 50% asortymentu od dostawców krajowych, 50% to są produkty własnego importu. Sklep korzysta z własnego katalogu autorskiego (nie Tecdoc), zawierający marki i modeli samochodów europejskiego, azjatickiego i amerykańskiego, jakich nie oferuje inne sklepy europejskie. Oprócz modeli, katalog zawiera OE numery z rynków EU, US, Japan (większości z jakich nie ma w Tecdocu). Dzieli tym czynnikom firma zakłada marze do trzystu procent (działalność na bardzo wysokiej marży).

Rynek i konkurenci. Mimo to, że na rynku są inne sklepy z tej branży – sprzedawany podmiot jest najbardziej konkurencyjnym. Najważniejszą zaletą względem innych platform sprzedażowych online (przeważnie Tecdoc system) jest własny katalog, zawierający wszystkie popularne w EU marki i modeli amerykańskie i azjatyckie, oraz modeli i wersji, jakich nie ma w Tecdoc. Własny magazyn i własny import umożliwiają planowanie stanu magazynowego według popytu, a nie stanów dostawców krajowych. Taki marketing pozwala oferować asortyment, jakiego inne sklepy po prostu nie maja ani w ofercie, ani na stanie.
Perspektywy w najbliższej przyszłości
- start sklepu .de dla użytkowników z Niemiec (strona jest przygotowana do startu na 85%)
- założenie kierunku hurtowego b2b (strona b2b już jest zrealizowana)
- dodanie nowych kategorii towarowych (nowy wysoko rentowny produkt)

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/_UeY8aTI6d0

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

sklep internetowy motoryzacja

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl