BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam udziały w dochodowej spółce - Sp. z o.o.

Informacje podstawowe:

Miasto Nowy Dwór Gdański
Ulica Przemysłowa 1
Cena sprzedaży 1 900 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Województwo
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 09 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #860
liczba wyświetleń: 1680
Ogłoszenie: Sprzedam udziały w dochodowej spółce - Sp. z o.o. jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Spółka prowadzi działalność nieprzerwanie od 30 lat i co rok zwiększa obroty oraz majątek firmy. Branża drogowo-budowlana produkcja i wykonawstwo. Specjalizacja w szczególności remont dróg i mostów, przebudowa oraz modernizacja, roboty wodno-kanalizacyjne oraz ziemne.

Wartość pakietu udziałów wyceniona przez rzeczoznawcę na 10 mln PLN. Na sprzedaż pakiet mniejszościowy 20%. Wartość przedsiębiorstwa kilkukrotnie wyższa.

Miejscowość Nowy Dwór Gdański pomiędzy Gdańskiem, a Elblągiem (trasa Gdańsk-Warszawa).

Firma posiada własną, wydajną wytwórnię mas bitumicznych oraz węzeł betoniarski, nowoczesny park maszynowy w tym liczne koparko-ładowarki, sprzęty specjalistyczne jak rozściełacze, sortowniki, frezarka, skrapiarka, flota aut ciężarowych, osobowych, busów, pełna infrastruktura, własne laboratorium drogowe, warsztat samochodowy, wyszkolona kadra, nowoczesne technologie, które umożliwiają przedsiębiorstwu samodzielną, kompleksową realizację inwestycji. Teren o pow. ponad 2 hektary.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

udziały w dochodowej spółce

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl