BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam szkołę języków iberyjskich w Poznaniu

Informacje podstawowe:

Cena sprzedaży 185 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 19 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #714
liczba wyświetleń: 836
Ogłoszenie: Sprzedam szkołę języków iberyjskich w Poznaniu jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Sprzedam Szkole Języków Iberyjskich w Poznaniu . Jest to jedna z czterech placówek w Polsce (pozostałe znajdują się w Krakowie, Katowicach, Gliwicach). Szkoła w Poznaniu istnieje od 2014 r. Oferuje ona kursy języka hiszpańskiego i portugalskiego dla osób dorosłych (jako kursy stacjonarne - grupowe i indywidualne), dla dzieci (jako kursy stacjonarne – grupowe i indywidualne oraz w szkołach podstawowych jako zajęcia pozalekcyjne). Porto Alegre oferuje również kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Szkoła propaguje kulturę krajów hiszpańsko- i portugalskojęzycznych poprzez organizację imprez np. Kulinarny Klub Porto Alegre, prezentacje, projekcie filmów itp.

Marka Porto Alegre istnieje od ponad 20 lat na rynku. Posiada duże doświadczenie w nauczaniu języków iberyjskich, jest akredytowana przez małopolskiego i śląskiego kuratora oświaty. Szkoła w Poznaniu działa na zasadach franchisingu, posiada własny program nauczania.

Placówka jest kompletnie wyposażona (sprzęt biurowy, ławki szkolne, krzesła, tablice suchościeralne, sprzęt rtv, audio, aneks kuchenny, materiały reklamowe itp). Współpracuje z doświadczonym nauczycielami (filologami), jest usytuowana w centrum miasta co stanowi dodatkowy atut. Posiada bardzo dobrze pozycjonowaną stronę internetową na 30 różnych fraz, fanpage oraz konto na Instagramie.

Jest dynamicznie rozwijająca się placówka oraz rozpoznawalną marką w Poznaniu. Na podstawie badań rynku istnieje możliwość rozszerzenie oferty o język włoski oraz język kataloński (obecnie współpracujemy z doświadczonym nauczycielem).

Zdjęcia:

Zobacz film:

Tagi:

Porto Alegre szkoła językowa

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl