BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam spółkę z o.o. z branży usługowej: myjnią bezdotykową czterostanowiskową

Informacje podstawowe:

Województwo wielkopolskie
Miasto Gniezno
Ulica Gdańska
Cena sprzedaży do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
Rok rozpoczęcia działalności 2009
Profil działalności myjnia bezdotykowa
Forma prawna Spółka z o.o.
Liczba udziałowców 100%
Powód sprzedaży osobiste dot. wspólników
Elementy przewagi nad konkurencją nadąża za nowościami technologicznymi
Firma jest zyskowna? tak
W kadrze są osoby zdolne objąć stanowisko menadżerskie? tak
Nieruchomość na własność nie
Współpraca posprzedażowa Tak
Cena do negocjacji tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 15 marca 2023

ID ogłoszenia: #8471
liczba wyświetleń: 290
Ogłoszenie: Sprzedam spółkę z o.o. z branży usługowej: myjnią bezdotykową czterostanowiskową jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Sprzedam Spółkę z o.o. założoną 12.01.2009 r ,która rozpoczęła działalność 15.02.2009 r. z kapitałem zakładowym 51000 PLN, zarząd dwuosobowy, trzech udziałowców. Spółka nie jest zadłużona , wypracowuje zysk netto , działa nieprzerwanie od chwili rejestracji. PKD 96.09.z. - pozostała działalność usługowa gdzie indzie niesklasyfikowana . Pozostały szeroki zakres PKD widoczny jest w KRS . Spółka posiada majątek , który obejmuje myjnię bezdotykową czterostanowiskową kontenerową w Gnieźnie. Myjnia posadowiona na terenie dzierżawionym, o powierzchni 1100 mkw, całość ternu wybrukowana, otoczona zielenią , za myjnią na sąsiedniej działce powstał nowy market zajmujący się wyposażeniem wnętrz, myjnia położona u podnóża osiedla Winiary- bloki, wieżowce. Stanowiska myjące oprócz standardowego wyposażenia wzbogacone są dodatkowo o szczotki , na jednym ze stanowisk znajduje się pianownica i terminal płatniczy do płatności bezgotówkowych. Ponadto kompleks wyposażony jest w trzy stanowiska do odkurzania pojazdów, stanowisko do trzepania dywaników, stanowisko do mycia dywaników, rozmieniarkę banknotów, kompresor i kontener biurowy składający się z 5 pomieszczeń : dwóch pokoi biurowych, łazienki, magazynu oraz WC dla klientów.

Całość terenu oświetlona, monitorowana 24h na dobę , objęta ochroną podjazdową . Myjnia częściowo ogrodzona- od strony estakady z kącikiem dla oczekujących , czynna 24 h na dobę . Pozostałe informacje do przekazania zainteresowanym wyłącznie drogą telefoniczną pod nr 51*******51. Proszę o nieprzesyłanie maili. Podana cena jest ceną netto.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

spółka spółka z o.o. spółka na sprzedaż

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl