BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam Spółkę z koncesją opc

Informacje podstawowe:

Branża Energetyka
Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Cena sprzedaży do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 20 listopada 2018

ID ogłoszenia: #356
liczba wyświetleń: 1401
Ogłoszenie: Sprzedam Spółkę z koncesją opc jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Od ręki sprzedam spółkę z koncesją opc, atrakcyjna cena, załatwiamy wszelkie formalności, Warszawa i cała Polska. Kompleksowa obsługa, notariusz, zmiany w krs i ure. Hurt bez infrastruktury technicznej. Transakcja możliwa następnego dnia.

Możliwość prowadzenia działalności od razu po zakupie, spółka nowa, nigdy nie prowadziła działalności gospodarczej, udzielamy 100% gwarancji braku zobowiązań i wad prawnych, rzetelnie działamy od wielu lat, największe doświadczenie w Polsce.

Pomoc w uzyskaniu koncesji opc (hurt i detal) i opz, bardzo szybko, skutecznie i profesjonalnie. Możliwy udział pełnomocnika lub tylko przygotowanie w 100% poprawnego wniosku wraz z załącznikami, cena niższa niż gotowej spółki. Bardzo duże doświadczenie przed ure. Na każdą usługę wystawiamy fakturę.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

koncesja OPC

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl