BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam sklep z tapetami z aktywną strona internetową

Informacje podstawowe:

Województwo dolnośląskie
Miasto Wrocław
Ulica Karmelkowa 29
Cena sprzedaży 50 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Rok rozpoczęcia działalności 1995
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 17 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #953
liczba wyświetleń: 1288
Ogłoszenie: Sprzedam sklep z tapetami z aktywną strona internetową jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Sprzedam sklep z tapetami wraz ze stroną internetową.

Sklep został założony w 1995 roku i od tej pory funkcjonuje jako biznes rodzinny pod tym samym adresem. Teren, na którym znajduje się sklep to znany klientom punkt handlowy. Sklep znajduje się w kompleksie wielu obiektów zajmujących się szeroko pojętą branżą budowlaną.

Sklep współpracuje z wieloma dostawcami z całej Polski – importerami tapet z Europy, USA, Kanady. Jesteśmy punktem handlowym z tradycjami – posiadamy stałych klientów od ponad 20 lat. Współpracujemy z projektantami i architektami, osobami zajmującymi się ogólnie pojętym wystrojem wnętrz.

Specjalizujemy się w sprzedaży tapet oraz fototapet. Dbałość o perfekcyjną obsługę klienta i fachowe doradztwo to nasza mocna strona ceniona wśród klientów i osoby współpracujące z nami. Ta wartość dodana przekłada się na statystyki w obrocie. Około 30- 40 % klientów to osoby z polecenia oraz stali klienci. Nasza strona internetowa wspiera skutecznie sprzedaż. Jest nowoczesna i funkcjonuje nieprzerwanie od ponad 10 lat. W wielu frazach branżowych wyświetla się na 1 miejscu. Jest stale pozycjonowana i ulega zmianom pod kątem funkcjonalności, aby ułatwić klientom wyszukiwanie i sortowanie produktów. Ilość produktów to obecnie ok. 10.000 (na życzenie statystyki wyświetleń). W ofercie sklepu także kleje. Sklep wyposażony jest w ponad 300 katalogów- wzorników tapet w każdym stylu od klasyki po nowoczesny styl loftowy.

Duża kubatura pomieszczenia zapewnia komfort obsługi. Zaletą obiektu jest duży i wygodny parking dla klientów. Sklep posiada nowoczesne ogrzewanie.
W zakresie fototapet współpracujemy z drukarniami, które drukują na indywidualne zamówienie. Współpracujemy z wybitnymi fachowcami w zakresie kładzenia tapet.

Sklep nie zatrudnia pracowników.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

sklep z tapetami sklep internetowy

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl