BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam sklep z odżywkami i suplementami diety

Informacje podstawowe:

Województwo opolskie
Ulica Krakowska
Cena sprzedaży 50 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 15 listopada 2018

ID ogłoszenia: #288
liczba wyświetleń: 1060
Ogłoszenie: Sprzedam sklep z odżywkami i suplementami diety jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Sprzedam sklep z odżywkami i suplementami diety wraz z firmą, Spółka z o.o. o kapitale 5 000 tyś.

Jest to gotowy, działający biznes, który nie wymaga od nabywcy żadnego dodatkowego wkładu własnego. Sklep działa od 1 Roku i ma ugruntowaną pozycję oraz jest rozpoznawalną marką na lokalnym rynku. Sklep posiada, konto na FB, konto na allegro, SKLEP INTERNETOWY W BUDOWIE

Opłaty miesięczne to czynsz, woda i prąd to 1.200 do 1.300 zł brutto, sklep zarabia na swoje utrzymanie oraz właściciela mimo krótkiego czasu egzystencji.

Odżywki i suplementy renomowanych marek o wartości 35 000 złotych - wszystko poparte fakturami.
Sklep znajduje się w wynajmowanym lokalu, który ma niski czynsz oraz bardzo dobre położenie. Jest w pełni wyposażony, wystrój pasuje do marki. Lokal wyremontowany, składa się z pomieszczenia głównego, magazynu oraz łazienki. Sklep sprzedaję z całym wyposażeniem: meble, komputer, kasy fiskalnej, drukarka laserowej, terminal na karty i oczywiście Towar!!!

Lokalizacja sklepu w samym centrum KLUCZBORKA na Ul. Krakowskiej, w sąsiedztwie wiele sklepów m.in. Rossman, siłownia, banki, apteki, i wiele wiele innych.

Atrakcyjne warunki współpracy z producentami oraz hurtowniami – przez rok prowadzenia sklepu udało mi się wynegocjować bardzo dobre warunki zakupu odżywek, gwarantujące wysokie marże oraz częste gratisy dla klientów oraz właściciela.

Serdecznie zapraszam, na wszelkie pytania chętnie odpowiem poprzez tel. lub mail.
Więcej zdjęć prześlę tylko zainteresowanym.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

sklep z odżywkami suplementy diety

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl