BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam sklep internetowy z biżuterią złotą i srebrną

Informacje podstawowe:

Miasto województwo śląskie
Cena sprzedaży 35 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 14 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #661
liczba wyświetleń: 800
Ogłoszenie: Sprzedam sklep internetowy z biżuterią złotą i srebrną jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Sprzedam sklep internetowy z ekskluzywną biżuterią złotą i srebrną. Unikalna, wykonana na zamówienie, szata graficzna ( koszt 10000zł). Sklep oparty o oprogramowanie sklepu internetowego redcart z wykupioną subskrypcją do 08.2020. Pozycjonowanie szerokie u liderów z branży seo, które z miesiąca na miesiąc przynosi policzalne efekty (koszt 1200 netto/msc - możliwość wypowiedzenia umowy od ręki). Grono stałych klientów. Sklep funkcjonuje od 08.2017, posiada domenę pl, konto na allegro, facebook oraz innych mediach społecznościowych. Zmuszony jestem sprzedać sklep z powodów osobistych (rozwijam kilka innych projektów).

Obecny stan magazynu 0 - umowa z producentem na wysyłkę produktów. Możliwe zatowarowanie w najbardziej chodliwe produkty - 50 000 zł.

Cena jak mnie interesuje, to 35 000 do negocjacji Zaproponuj realną cenę a na pewno się dogadamy - w samą stronę internetową (szata, pozycjonowanie, reklama) włożone zostało ok. 70 000 zł na tą chwilę i kwota cały czas rośnie.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

sklep internetowy biżuteria złota i srebrna

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl