BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam rozpoznawalną platformę sprzedaży - sklep internetowy z częściami samochodowymi

Informacje podstawowe:

Województwo małopolskie
Cena sprzedaży 70 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 03 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #786
liczba wyświetleń: 915
Ogłoszenie: Sprzedam rozpoznawalną platformę sprzedaży - sklep internetowy z częściami samochodowymi jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Na sprzedaż rozpoznawalna platforma sprzedaży/sklep internetowy z częściami samochodowymi cieszący się wzorową opinią wśród klientów oraz posiadający rosnącą bazą stałych i nowych użytkowników. W ofercie sklepu na dzień dzisiejszy znajduje się około miliona skatalogowanych produktów zawierających zdjęcia, opisy handlowe, techniczne, numery oryginału, zamienniki. Nowy właściciel może dowolnie dostosować ofertę sklepu do swoich potrzeb. Nie jest to "zwykły" sklep postawiony na standardowych rozwiązaniach. Jest to profesjonalny sklep obsługiwany przez profesjonalną firmę zajmującą się obsługą rozwiązań IT dla motoryzacji. Nie jest możliwe stworzenie takiego sklepu internetowego z taką ofertą asortymentu, z doborem części do konkretnego wybranego przez klienta pojazdu, połączonego z bazą TecDoc (zawiera wszystkie dane techniczne części, zdjęcia produktów, numery części) na oferowanych na rynku standardowych rozwiązaniach.

1) Co jest ofertą sprzedaży
- w pełni skonfigurowany, aktywnie działający sklep internetowy/platforma. Nowy właściciel z dnia na dzień może rozpocząć na nim pracę i sprzedaż.
- rozpoznawalna wśród klientów domena sklepu wraz z aktywnym pozycjonowaniem
- integracja z bazą TecDoc
- cesja przeniesienia skonfigurowanego serwera
- cesja umowy pomocy technicznej zawartej z profesjonalną zewnętrzną firmą obsługująca tego typu sklepy (koszt obsługi obsługi wraz z pomocą techniczną 24/h - 233 zł. brutto miesięcznie).
- zintegrowany nowoczesny program magazynowy
- aktywnie prowadzone konta społecznościowe z aktywnymi użytkownikami (Instagram, Facebook)
- gotowy nowoczesny szablon Allegro
- przeniesienie praw autorskich m.in. logo
- baza stałych klientów (klienci indywidualni, firmy, fora internetowe)
- umowy z dostawcami (Auto Partner, Gordon,Motorol) uwzględniające możliwie najniższe ceny dostaw. Możliwość przekazania aktualnych ofert dostawców wraz z rabatami.
- pełne know-how prowadzenia platformy

2) Opis platformy sprzedażowej
- nowoczesny bardzo funkcjonalny interface użytkownika
- integracja z międzynarodowym katalogiem części samochodowych Tecdoc dzięki której klienci mają możliwość automatycznego dopasowania części do wybranego pojazdu (w przyszłości również możliwość doboru części po numerze nadwozia ). Katalog zawiera zdjęcia produktów, opisy handlowe, techniczne, numery oryginałów, zamienniki, informacje do jakich pojazdów produkt pasuje. (Po wejściu na sklep klient wybierając swój pojazd otrzyma pełną gamę produktów dopasowanych do jego samochodu). Właściciel sklepu ma nieograniczone możliwości szybkiego dostosowania oferty do swoich potrzeb bez potrzeby „ręcznego” zamieszczania/wystawiania towarów.
- dostosowanie do urządzeń mobilnych
- integracja z platformami Ceneo, Okazje. Info (99% pozytywnych opinii i komentarzy)
- integracja z Allegro
- integracja z płatnościami online
- integracja z kurierami (Poczta Polska, Inpost)
- możliwość integracji z dowolnymi dostawcami części samochodowych: Auto Partner, Gordon, Inter-Team, Inter-Cars, Fota, Motogama, Polcar, Moto Factory, Autoland i wielu innych. Integracja polega na aktualizowaniu w czasie rzeczywistym stanów magazynowych i cen wybranych dostawców. System ma możliwość automatycznego wyboru i zamówienia od dostawcy produktu z dostępną najniższą ceną.
- szeroka możliwość rozwoju w zakresie rozwiązań marketingowych
- podpięte konto Google Adwords z przygotowanymi grafikami na potrzeby reklamy podążającej
- integracja sklepu z Google Zakupy
- wysoka konwersja z kampanii reklamowych

3) Asortyment
- części samochodowe do wszystkich marek
- płyny i oleje

Możliwość dowolnego dostosowania asortymentu do potrzeb właściciela np. powiększenie oferty o akcesoria.

Sklep zarabiający, generujący dochody, posiadający bardzo duże możliwości rozwoju. Jedynym powodem sprzedaży platformy jest zmiana polityki firmy skupiająca się w chwili obecnej wyłącznie na sprzedaży hurtowej części dla większych odbiorców.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

sklep internetowy części samochodowe

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl