BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam rozpoznawalną, górską markę - oryginalny projekt

Informacje podstawowe:

Miasto Węgrzce
Ulica Głogowa 6
Cena sprzedaży 100 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 06 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #563
liczba wyświetleń: 769
Ogłoszenie: Sprzedam rozpoznawalną, górską markę - oryginalny projekt jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Sprzedam jeden z najciekawszych projektów rynku outdoorowego w Polsce, którego jestem autorką - prosperującą firmę - markę - z bazą klientów indywidualnych i hurtowych. w tym:

- logo
- platforma sprzedaży
- rozwinięte platformy social media
- stock
- baza klientów detal i hurt

Firma potrzebuje doinwestowania w nowy produkt. Mam pomysły i zainteresowanego odbiorcę urtowego, ale trocę siły brak. Właściwie gdybym miała jakieś 100 tys. być może nie rozważałabym sprzedaży, ale na razie postrzegam to jako najprostsze rozwiązanie. Jestem otwarta na propozycje. Marka współpracuje z największym festiwalem wspinaczkowym w Polsce, specjalistyczną prasą górską, sklepami górskimi, schroniskami tatrzańskimi i elitarnym gronem wspinaczy i sportowców.

Służę pomocą w promowaniu produktów swoją twarzą i podejmowanymi z powodzeniem sportowymi aktywnościami. Przekażę kontakty i wytłumaczę perspektywy, możliwa dalsza współpraca - wystarczy mi satysfakcjonująca pensja, wyzwania zadaniowe i święty spokój

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

berserk górska marka

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl